Headset Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, ufak tefek oyunlarda discordda sesimiz iyi gitsin ortalama bir ses kasma becerisi olan bir ürün arıyorum fiyatlar çok uçuk kaçık olmamak kaydıyla ne önerirsiniz.

7.1 teknolojisini alt seviyelerde sorunlu olduğu söyleniyor.

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatkulaklik/pusat-kulaklik/ açıkçası aklımda bu vardı hatta sipariş bile verecektim ama yine de sizlere danışmak istedim.

Logitech g432 ye veya arctics 3 e o kadar para vermeye lüzûm var mıdır ? bilemedim.

Şimdiden teşekkür ederim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Merhabalar, ufak tefek oyunlarda discordda sesimiz iyi gitsin ortalama bir ses kasma becerisi olan bir ürün arıyorum fiyatlar çok uçuk kaçık olmamak kaydıyla ne önerirsiniz.

7.1 teknolojisini alt seviyelerde sorunlu olduğu söyleniyor.

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatkulaklik/pusat-kulaklik/ açıkçası aklımda bu vardı hatta sipariş bile verecektim ama yine de sizlere danışmak istedim.

Logitech g432 ye veya arctics 3 e o kadar para vermeye lüzûm var mıdır ? bilemedim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bence paralarına değer, G veya Arctics serileri cidden çok iyiler :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hyperx cloud 2 nasıl acaba bir de o varmış sanırım. yani değer mi değmez mi onu kestiremiyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

hyperx cloud 2 nasıl acaba bir de o varmış sanırım. yani değer mi değmez mi onu kestiremiyorum.

O da sağlam; G'nin hem padleri hem yazılımı iyi, Artics kendini aşmış bir kulaklık, HyperX yeni olmasına rağmen(g veya arcticse göre) kendini kanıtladı.

İncelemeleri izle karar ver hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı

O da sağlam; G'nin hem padleri hem yazılımı iyi, Artics kendini aşmış bir kulaklık, HyperX yeni olmasına rağmen(g veya arcticse göre) kendini kanıtladı.

hocam hepsini övmüşsün ya :D hangisini almak makul olur diye düşünüyorum 7 24 gamer biri değilim hafta sonları arkadaşlarla rainbow cs filan atıyoruz bi de the hunter call of wild filan. 

bugüne kadar hep kulakiçi blitzwolf ile oynadık bir değişiklik olmadı yani. 

bana kalırsa monsterın pusat ı alıp geçmek iyi gibiydi ama yine de bir bilene sorayım istedim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Benim arkadaş (hatta PUBG'ciler falan tanır; en başta abdullahazad olmak üzere :D ) çinçon malı kulakiçi kulaklıkla bizim bin küsür liralık kulaklıklarla algılayamadığımız sesleri falan duyuyodu ve o kulaklıkla da globül oldu csde, monster'ı çak gitsin hepsi aynı bok. 

Gerçek yedi artı bir (hoş 7.2 olması gerekiyor aq sadece tek kulaklığa sub koyacak kadar mal değillerse) de baya bildiğin ön orta arka artı sub olmak üzere toplamda sekiz tane höparlör olması gerekiyor. 7.1 diye geçen arkadaşlarda standart kulaklıklardan farklı olmayan bi şekilde toplamda iki tane höparlör var ve tüm iş sanal olarak yapılıyor, yani tırttırovski. 

Logitech G633 var ama kendi içinde gelen dolby bla bla modlarını açamıyorum bile çünkü ses çok garipleşiyor aq tuhaf oluyor. 

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı

hocam hepsini övmüşsün ya :D hangisini almak makul olur diye düşünüyorum 7 24 gamer biri değilim hafta sonları arkadaşlarla rainbow cs filan atıyoruz bi de the hunter call of wild filan. 

bugüne kadar hep kulakiçi blitzwolf ile oynadık bir değişiklik olmadı yani. 

bana kalırsa monsterın pusat ı alıp geçmek iyi gibiydi ama yine de bir bilene sorayım istedim :D

Hocam sağlamlar, yalan söylemiyoruz ki; Pusat'la tecrübem yok ama bir iki yıl idare eder herhalde :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    majestiquo
    majestiquo's avatar
    Erkek

Hocam yazdığın markalarda tecrübem olmadı ama 2004 yılında aldığım sennheiser kulaklığım hala çalışıyor ve sürekli kullanmama rağmen hiçbir sorun çıkarmadı. Ne yazıkki dolar kurundan dolayı fiyatlar uçmuş ama uzun ömürlü arıyorsan bakmanı tavsiye ederim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

hyperx cloud 2 kullanıyorum tavsiye ederim.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

pusat aldım geçtim :D değmez dedim o kadar fiyat farkına arada bir oynuyoruz diye 2x vermiyim dedim :D

Toplam Hit: 838 Toplam Mesaj: 10
headset öneri