Hedera Hashgraph

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

googledan edindiğim bilgilerden tam bir şey anlayamadım. Ama blockzincir teknolojisinden farklı bir şeymiş. Google kendi sitesinden övgülerle dolu bir mesaj eşliğinde hederadan ilham alıyor ve bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz minvalinden bir şeyler paylaştı. 

Nedir ne değildir bilen birisi aydınlatabilir mi? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

benim anladığım ortaya bi haber atmışlar hedera google cloudu seçti diye sonra milletde abanmıs :) benim anladıgım bu .. google uzerinden prim yapmıs sadece ama biraz etkili olmus gibi..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Haber google clodun sitesinde google yöneticisi tarafından paylaşıldı. Hedera deseydi google ile anlaştık diye dediğin doğruydu ama google açıklamasını yaptı. 

Google üzerinden prim yaptığı doğru ama teknolojisi yeni nesil bir teknoloji olduğu belli.

https://www.google.com/amp/s/cloudblog.withgoogle.com/products/gcp/working-with-hedera-hashgraph-to-support-the-next-generation-of-distributed-ledger-technology/amp/

salihgs tarafından 13/Şub/20 08:47 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek

Google cloudda hedera nodu çalıştıracaklarmış. Bir tane hedera node çalıştırıp adınıda google partnerlik koymuşlar. Ayrıca vaadettikleri tps de yalan çıkmış.

Toplam Hit: 1244 Toplam Mesaj: 4
hedera hashgraph