folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder HELAL SANA MICHAEL EFENDİ !!!! (İstiklal Marşı)

HELAL SANA MICHAEL EFENDİ !!!! (İstiklal Marşı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    HELAL SANA MICHAEL EFENDİ !!!!
    Alman ZDF Televizyonunda Thomas Gottschalk ın sunduğu"BahseVar mısın" ? adlı yarışma programına başvuran, İsviçreli Michael Sauser 188 ülkeninUlusal Marşını notasıyla birlikte söyleyebileceğini iddia etti.Yarışma isteği kabul edildi ve yarışma yöneticilerinin seçtiği beş ülkenin Ulusal marşının okunması kararlaştırıldı, secim yapıldı ve Marşları okunacak ülkeler sırayla Çin, Mısır, Tayland,Bosna Hersek ve Türkiye idi.Michael Sauser, ilk dört Ülkenin Marşını başarıyla okuyunca jüri yeterli bularak yarışmayı kazandığını söyledi ve Türk Ulusal Marşı'nın okunmasına gerek olmadığını söyledi. Ancak Michael Sauser;"Hayır,mademki Türk Bayrağını da seçtiniz Türk Ulusal Marşını da söylemek istiyorum "dedi. Bunun üzerine jüri ve yapımcı kabul etmek zorunda kaldı, Orkestra hazırlandığında Michael Sauser salona dönerek:Yalnız Türk Ulusal Marşı ayakta dinlenir kalkmanızı rica ediyorum" dedi. Katılımcıların şaşkın davranışları biraz sonra Michael Sauser' un ricasını yerine getirmeye
    dönüştü ve Michael Sauser o güzel aksanıyla Türk Ulusal Marşı'nı muhteşem şekilde icra etti.

NOT:Biz bu ülkede istiklal Marşını söyleyemeyen insanları belediye başkanı, parti temsilcisi yapıyoruz ya o da bizim ayıbımı...

Alıntıdır

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    bu konudan 2 3 tane vardı
    http://rapidshare.de/files/10032346/istiklal_marsi.wmv.html bu da videosu

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    BU KONU DAHA ÖNCEDENDE VARDI OK KABUL EDİYORUM AMA SEVGİLİ KARDEŞİM BU KONUYU TEKRAR DİLE GETİRDİ VE BEN ŞUANDA ZOR TUTUYORUM KENDİMİ AĞLAMAMAK İÇİN İNANILMAZ DERECEDE DUYGULANDIM KESİNLİKLE VEKESİNLİKLEDE O SON SÖYLEDİĞİ LAF YANİ İSTİKLAL MARŞINI BİLMEYEN GAVATLARI BU ÜLKENİN BAŞINA GETİRİYORLARYA O GETİRENLERİN ELLERİ KIRILSIN...!!!!!!!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Kusuruma bakmayın açılmış olan konular bende açmayı sevmiyorum ama bu maili aldıktan sonra dayanamayıp kontrol etmeden actım... Dün izlemeyen arkadaşlar için birde link verecem Bahsedilen kavatların canım istiklal marşını ne hale getirdiklerini izlesinler....
    http://rapidshare.de/files/10741447/www.komikim.com_Istiklal_Marsi.wmv.html

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Konu açılmışken.. Bende kısa video sunu koyayım.. Saygılar..İyi calışmalar..

http://rapidshare.de/files/9956435/istiklal_marsi.zip.html

...
Toplam Hit: 1141 Toplam Mesaj: 5