folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hem Oyun Hem Çizim Programları İçin Notebook Önerileri

Hem Oyun Hem Çizim Programları İçin Notebook Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşıma notebook alacağız. Ben bir kaç tane notebook baktım internetten ama sizce beğendiğim notebooklar yeterli mi ? Öncellikle notebook'u kullanacak arkadaşım hem oyun hem çizim programı olarak kullanacak ( Solidworks,Autocad vs). Ayrıca bu monster marka bilgisayarlar nasıldır kullanan arkadaşlar var mı ?

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V1-1.html#.VTt7BdLtmko

http://www.vatanbilgisayar.com/g510-notebook-core-i5-25ghz-4gb-500-sshd-156-2gb-w8-tasinabilir-bilgisayar.html

NOT : Lenovo notebooklarda 400-500 tl indirimle alacağımızıda bildireyim.

NOT : Alacağımız notebook biraz ileriye dönük olursa daha iyi olur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

autocad'i i5lerde de i7lerde de kullanabilirsin. ileriye dönük alacaksan i7 alman daha iyi olacaktır.

oyun oynarım diyorsan zorlaman lazım bütçeni. ama tabii oynayacağın oyuna göre de değişiyor.

lenovonun bu modelini kullanmadım ama lenovo sahibiyim. iyi bi marka laptopta.

iş için asus x555 ln diye bi modeli var onu kullanıyorum. autocad, dota 2, lol, hearthstone hatta shadow of mordor da oynadım. kurtarıyordu beni i5 makina.

onun i7'lisinin fiyatına bakabilirsiniz. 

monster hakkında bilgim yok.

kendim lenovo y500 sahibiyim gayet iyi ama piyasada yok artık. onun yerine y510p geldi fakat fiyatlar uçmuş durumda.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

autocad'i i5lerde de i7lerde de kullanabilirsin. ileriye dönük alacaksan i7 alman daha iyi olacaktır.

oyun oynarım diyorsan zorlaman lazım bütçeni. ama tabii oynayacağın oyuna göre de değişiyor.

lenovonun bu modelini kullanmadım ama lenovo sahibiyim. iyi bi marka laptopta.

iş için asus x555 ln diye bi modeli var onu kullanıyorum. autocad, dota 2, lol, hearthstone hatta shadow of mordor da oynadım. kurtarıyordu beni i5 makina.

onun i7'lisinin fiyatına bakabilirsiniz. 

monster hakkında bilgim yok.

kendim lenovo y500 sahibiyim gayet iyi ama piyasada yok artık. onun yerine y510p geldi fakat fiyatlar uçmuş durumda.

Limk verdiğim monsterın özellikleri iyi mi peki ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=475190&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR#.VTuaGCHtmko

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
Toplam Hit: 1408 Toplam Mesaj: 5