folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada Sipariş İptali Ve Sonrası

Hepsiburada Sipariş İptali Ve Sonrası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Herkese hayırlı günler;

Şimdi geçen hepsiburada.com'dan  2 ayrı sipariş yaptım ve vazgeçerek aynı gün içerisinde iptalini gerçekleştirdim.Siparişlerim dolayısıyla iptal edildi.Fakat şimdi banka ektresinde 2 siparişinde çekildiğini gördüm.Nedir ne boktur afedersiniz birşey anlamadım.Maille iletişime geçicemde ama nedir neyin nesidir daha önce başına böyle şeyler gelenler varsa yazabilirmi hata nerde?

Sitenin hatasımı bankanınmı ?

Ona göre fikir verirseniz sevinirim.Üstelik sipariş iptal olmadı varsayalım elime gelmeyen ürünün parasını neden vereyimki?

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

üst menüden dekontlarıma gir orda 2 seçenek var para iadesi veya aynı bedelle başka ürün almak

onları yapınca paran iade edilecektir

http://f1207.hizliresim.com/z/t/b1zx1.jpg

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 13:23'da DJ_Alper tarafından düzenlendi.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

paran daha önceden çekilmiştir zaten, sözleşmesini okursan belirli bir süre içerisinde iade yapılır gibi bir ibare görmen gerekiyor. mesela 1 hafta yada 1 ay ... telefon açıp sor direk.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iptal edilen siparişler puana dönüşür sen o iptal edilen siparişin iadesini istemen gerekiyo bence buraya yazacağına hbnin sitesine yaz abi buraya niye soruyorsunuz anlamadım gitti adamların muazzam br iletişim hatları var ne yazsan anında cevap veriyorlar

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

iptal edilen siparişler puana dönüşür sen o iptal edilen siparişin iadesini istemen gerekiyo bence buraya yazacağına hbnin sitesine yaz abi buraya niye soruyorsunuz anlamadım gitti adamların muazzam br iletişim hatları var ne yazsan anında cevap veriyorlar

-----------------------------

Hocam önbilgim olsun diye sordum iletişime geçicem zatende bişey anlamadım.

@DJ_Alper

Hocam demin dekontlara baktımda en alttakinin iadesini düzelttim fakat üstteki siparişler olmadı acaba iade süresinimi geçirdik ne yaptık :S

hb

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

1-2 Gün içinde hesabına + bakiye olarak yansır

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saç spreyi sipariş verdim parayı çektiler ürün gelmedi , mail attım ürün elimizde kalmadı diye cevap geldi  . Para iadesi istedim 20 gün sonra yolladılar : )

küfrederiz villalara kulübeden
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Arkadaşlar siparişi ayrı ayrı çektikleri için bir karışıklık oldu benimde bundan dolayı kafam karışmıştı mail attım sorun çözülmüştür herkese teşekkürler.Konu silinebilir.

Toplam Hit: 2566 Toplam Mesaj: 8