folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada.Com Ürün Aldım Kargolanmadı 7 Gün Oldu

Hepsiburada.Com Ürün Aldım Kargolanmadı 7 Gün Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

amazondan ekspres teslimat veriyorum siparişleri 12 saat geçmeden 700km mesafeden kargo getiriyor adamlar. 3 kere sipariş verdim istisnasız hepsi eblirttiğim zamanda geldi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

amazon bu konuda iyi 

kargo şirketleri patlamış

kara cuma zamanı yine patlamışlardı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

amazondan ekspres teslimat veriyorum siparişleri 12 saat geçmeden 700km mesafeden kargo getiriyor adamlar. 3 kere sipariş verdim istisnasız hepsi eblirttiğim zamanda geldi.

kafama sokayım keşke ekspres teslimat yazaydım..... 
    Bekliyorum bi hafta oldu. Şubeyi arıyorum ulaşamıyorum falan.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archille
    archille's avatar
    Erkek

Benzer problemi bende yaşadım.Bir telefon almıştım.Üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen(bu süreçte defalarca şikayet kaydı oluşturdum,kaç kez işe yaramayan müşteri hizmetlerini aradığımı hatırlamıyorum) ürün hala elime ulaşmamıştı.En son şikayetvar.com'a yazdım.Ertesi gün paramı iade ettiler.

Bırakın artık kendi haline yeter...edit:Artık kendi halinde...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

Klima aldım. Ayni gün kargoya verdiler. Sözde bugün teslim yazıyordu. Bakalım ne zaman gelecek. Kargo takip kodu ilk 2 gün göründü. Şuan o bile gözükmüyor.

Gelse bile kurulum için ekip beklemek zorundasın.

O kısım sıkıntı değil. Nitekim dün gelmedi. Bugünde geleceği belli değil. Sistemde dün teslimat yapılacağı yazıyor hala. He getirecek olanda Borusan lojistik.

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
Toplam Hit: 2269 Toplam Mesaj: 26
gamers_arena kargo hepsiburada