folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Hepsiburada'dan Alınma İphone Servise Gönderme İşlemler Nasıl

Hepsiburada'dan Alınma İphone Servise Gönderme İşlemler Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Apple Malatya diyorki bu tip swam telefon yok birebir değişiö dediler 

Demek ki ellerinde değişim cihazı yok. Normal sıfır cihaz verecekler. Öyle diyorlarsa kutusunu gözünün önünde açtır hocam. Değişim cihazları düz beyaz bir kutuda gelir oradan anlarsın.

hocam aldılar telefonu 14 işgünü dediler, bir cihaza bağlayıp telefonda hoparlörler sorun var diye çıktı, telefonu resetleyince şebekeyi göremedik dedi oradaki arkadaş.Hocam bakalım 14 gün sonra sonuç ne olacak

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Bugun geldi sıfır telefon verdiler ancak düz beyaz kutu içinde geldi cihaz 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Bugun geldi sıfır telefon verdiler ancak düz beyaz kutu içinde geldi cihaz 

Yalan konuşmuşlar. Refurbished değişim cihazı gelmiş işte.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

[url=https://hizliresim.com/2aMLDA][img]https://i.hizliresim.com/2aMLDA.jpg[/img][/url]

Orada ki eleman da sıfır,  değişim değil dedi, beni yemişler 

nereodi tarafından 08/Kas/18 12:21 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Neyse yine Apple'ın bu hizmeti güzel. Tamirle uğraşmıyor. Bir telefona tornavida değdi mi dikiş tutmuyor cihaz bir daha. Samsung öyle mi ? Bir telefonun anakartını, bataryasını ve ekranını değiştiler. E diyorum telefonun sıfırını verseydiniz sizin için daha karlı olurdu. Firma politikaları böyleymiş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Neyse yine Apple'ın bu hizmeti güzel. Tamirle uğraşmıyor. Bir telefona tornavida değdi mi dikiş tutmuyor cihaz bir daha. Samsung öyle mi ? Bir telefonun anakartını, bataryasını ve ekranını değiştiler. E diyorum telefonun sıfırını verseydiniz sizin için daha karlı olurdu. Firma politikaları böyleymiş.

Aynen hocam mantıklı bu işlem ama son kullanıcı adı yalan beyan vermek nedir amk ayıp ayfona yakışmıyor 

Bu arada gidince benimle beraber 4 kişi vardı hepsine bu kutu cihazlar geldi.muhtmel müşteri memnuniyeti olayına herkse birbirinin telefonu verip kurtuluyor lar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Sonuçta telefonun kasasında,donanımda bir sorun yoksa uğraşmaya değmez.Bir sorun çıkarsa verdiğiniz cihazda sorun oldu dersin.

Hocam ben iphone se almıştım sorun çıktı değiştirdiler tekrar oldu yine değiştirdiler :) kutuyla değildi senin gibi vermişlerdi ekranı jelatinli falan.Buradan anlaşılıyor ki şans işi.

koray tarafından 08/Kas/18 12:30 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

Sonuçta telefonun kasasında,donanımda bir sorun yoksa uğraşmaya değmez.Bir sorun çıkarsa verdiğiniz cihazda sorun oldu dersin.

Hocam ben iphone se almıştım sorun çıktı değiştirdiler tekrar oldu yine değiştirdiler :) kutuyla değildi senin gibi vermişlerdi ekranı jelatinli falan.Buradan anlaşılıyor ki şans işi.

Hocam muhtemel baska marka olsa sallamaz dı bile yine cidden iphone da muhatap bulabiliyor insan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Aynen hocam :/

Toplam Hit: 1953 Toplam Mesaj: 20
ayfon