folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

The room tarzı kaliteli oyun önerebilir misiniz? 4 ünü de oynadım bitti. Davinci var bi tane de onuda oynadım. Kaliteli, sonu olan ( bitmeyen oyunları sevmiyorum) , online oynanmayan (pay to win sevmiyorum)

strateji, düşünülmesi gereken, ufuk geliştiren oyunlarda olabilir. 

@livane kardeşim şimdi bu bahsettiğin The Room oyununu 3.59-TL'ye satın alıp indirdim fakat bu Türkçe değil demi :D

şu kasa nasıl açılıyor. 

the man who gets tired after eating a ban
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://adguard.com/tr/download.html?os=android&show=1

Android'te programsız dns ile çalışabilen reklam engelleyicisi. (9.0 pie sürümü gerekli)

Yapmanız gerekenler: 

ayarlar - > wifi & ınternet - > gizli dns

"gizli dns sağlayıcının ana makina adı" kısmını seçip buraya aşağıdaki dns'yi girin:

dns.adguard.com

daha sonra chrome'da arama kısmına chrome://flags yazıp async dns resolver'ı etkisiz hale getirin. Reklamsız tarayıcınız hazır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Todoist - Yapılacak işler uygulaması öneririm Win-Mac-Mobil-Site desteği var ve temasıda çok hoş

RimPalace tarafından 27/Haz/19 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Todoist - Yapılacak işler uygulaması öneririm Win-Mac-Mobil-Site desteği var ve temasıda çok hoş

paralı ya.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    antivir-US bunu yazdı

Arka planda sürekli çalışmasini istediğimiz programları calistirip, kapanmasına engel olabilecek bir program var mi.

Android 7 kullaniyorum, akıllı bileklik icin lenovo life diye salak bir program var, programı yanlışlıkla arka plandan kapatınca bileklik ile telefonun bağlantısı kopuyor. Benim mal telefonda da programların arka planda çalışmasını sağlayacak bir izin yok ya da düzgün calismiyor.

hocam alt taki dokunmatik tuşlardan "çalışan uygulamaları" gösteren (genelde kare şeklinde olan) malum tuşa basınca, uygulamanın sağ üst köşesin de "açık kilit" simgesi var, o kilidi kapalı hale getirdiğin zaman, o uygulama arka planda kapanmıyor
    Edit:
    ekran görüntüsü:

rahmandaburda tarafından 04/Eyl/19 16:47 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

paralı ya.

yoo free premium özellikleri paralı

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mobil Chrome gece modu aktif etmek için adres çubuğuna chrome://flags/ yapıştırıp enter deyin. Arama kutusuna dark yazıp iki yeride enable yapın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

paralı ya.

Google keep var . Pcde de girilebiliyor ben yıllardır kullanıyorum .

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Benim olmazsa olmazlarim. 

Bu mesajı arıyodum bağlantı kırılmış :D 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 25748 Toplam Mesaj: 138
akıllı telefon