folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Her Gün Yeni Ortaklığı

Her Gün Yeni Ortaklığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Öncelikle bu bir reklam ve ya tanıtım değildir sabah mailime gelen mailde okudum ama ilgilenmedim ilgilenen olursa diye belki bir yararımız dokunur

Demişki; Hergünyeni.com ortaklık programına kayıt olmak ücretsizdir. Hergünyeni.com sitemizdeki ürünleri, oluşturacağınız takip kodu ile kendi web sitenize yerleştirerek gelir elde edebilirsiniz. Sizin bağlantılarınızdan gelen herhangi bir müşteri alışveriş yaptığında belirlediğimiz komisyon oranlarında sizde gelir elde edersiniz. Şuan ki geçerli komisyon oranımız 11%'dir. daha fazlası için https://www.hergunyeni.com/index.php?route=affiliate/login demiş.

kısaca sitenizden bu siteye kullanıcı gelirse yüzde 11 komisyon kazanılıyormuş 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Ziyaretçi tıklayacak da siteye girip üye olacak da bi de satın alacak. Alırsa, ya da aldığını bildirirlerse bize, ya da ilk alışverişten sadece. Çok sıkıntılı işler.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Ziyaretçi tıklayacak da siteye girip üye olacak da bi de satın alacak. Alırsa, ya da aldığını bildirirlerse bize, ya da ilk alışverişten sadece. Çok sıkıntılı işler.

orası öyle 

Toplam Hit: 734 Toplam Mesaj: 3
ortaklık