folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Her Şeyi Konuşuyozda Şu Kopya Çekme Konusu...

Her Şeyi Konuşuyozda Şu Kopya Çekme Konusu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    kopya cekmek de bilgi ister yaa hic bilmeyen cekemez yazdıklarından bir seyler anlamalı insan bir de yazdıgın kopyadan hızlıca işe yarar yerleri bulabilmek icin tabiiki bilgi sart
    ama insan kopya yazarken de bir nevi calısmıs oluyo bende
    bu da bir calısma sekli:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    ben tm'ci olduğum için matematik analitik ve geometri kasıyorum (geometriyi pek kasmıyorum) diğer sözel dersleri edebiyat, edebi metinler, türkiye coğrafyası, psikoloji, din, tarih, genel türk tarihi, güzel konuşma yazma, milli güvenlik bunları da kodlayarak öğreniyorum mesela edebiyatta edebi akımların temsilcilerini adamların baş harflerini ilgilendiğim konuyla bağdaştırıyorum mesela cpu c ye bi adam p ye bi herif u ya bi adam gelecek şekilde
    tarihi coğrafyayı da yorumla hallediyorum.

ama bi taktik
    şimdi büyük ihtimal tekli sıralarda oturuyorsunuzdur çiftli olsada farketmez neyse önünde oturan adamın oturduğu sıranın arkasına yazacan herşeyi hoca bakmıyoken çekecen masanı ne var ne yok okucan önündeki sıradan sonra kapıcan yazmaay devam etcen sıkıştıkça bak sıkıştıkça bakçan yanlız masanızı sürtelemeden çekmeniz rivca olunur rahatsızlık veriyo ben kendimden biliyorum yani :)

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    bu kadar başarısız taktikler beklemezdim tarikattan... neyse ben verim hatırladıklarımdan

cam kenarı pencere yanını tercih edin genelde sınavlarda pencerenin iç kısmına kopyaları doldurun pencereyi hafif kapatıp açarak kopyanızı görüp saklayabilirsiniz hatta pencere pimapen hesbaı beyaz bişeyse oh oh :)

kağıda kopya yazacaksanız alfabetik sırayla yazın tarihde falanzamana göre kronolojik sıralarsanız daha rahat ulaşırsınız

fotokopicilerin çoğunda küçültme büyütme var ama çoğu makinenin özelliğini bilmediği için farkında değil makineyi kurcalayın kopyanız küçülsün

yanınıza zeki birini alın kopya vermesse kafasını kırmakla tehdit edin vermesse gerçekden kırınki bidahaki sefere versin it

rahat olun stres ter mer yaparsanız kesin yakalanırsınız

yakalanırsanız unutmayın onlar kopya kağıdı değil çalışma kağıdı :) hocaya ne diyosun ya ben ne kopya çekicem o kağıtdan çalışıyom ben salak karı diyerek üstüne gidin

edebiyat sınavlarında kompozisyon yazılırken altına sayfa konmasına izin verir bazı hocalar kalın bi kağıt alın arkasını kopyayla doldur sonra kıvır kıvır yaz :)

daha vardıda unuttum ya.. ulan neydik biz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    başarılı taktik dediklerin bunlarmıydı yaw
    nickimyokun sölediği mp3 player taktiğini okuduğumun ertesi günü ingilizce sınavında denedim.Sınavda çıkabilecek bütün kelimeleri okudum bide alfabetik sıraya göre dizdim kimse bişi anlamadı
    bnce bu yazılanların içinde en baba yöntem bu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    computer budur hoca heh
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    Baba bu kadar ugrasmayın coğu hoca yazıLı soruKarını okuldaki dolabında saklar size tek düsen iş müstahdemLeri kafaLamak sonra okul cıkısı git dolaptan soruLarı aL. ah uLahn Lise günLerim akLıma geLid :D

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    beyler T.C de bildiğiniz gibi okumayana rahat bi yaşam yok.. diye bahsettğin ulkede niye kopya cekiyonki çalış bence
Toplam Hit: 6365 Toplam Mesaj: 28