Hergün 2 Diss

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------

Valemi sagopamı belli değil bu kadar özenti olunmazki :) Dramelodi valeyi havada karada almış. 

http://www.youtube.com/watch?v=HuASEtf5CtY&feature=related

---------------------------------

Bu kadar olmaz Fl Studio'daki en leş vokalleri kullanmış :S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

AasakLie bunu yazdı:

abi bilmiyorum yayınlandımı  kara kaplanın attıgı bi diss vardı sonra dayak yemişti hatta taksimde ben onun üstüne diss tanımam :D  takipteyiz bide mardinli serserinin disside cok fena :D

Yanlış hatırlamıyorsam parti sonrası dövmüşlerdi, dövenler kadıköy'dendi(isimlerini falan unuttum kaç yıl geçti aradan :) )

videosunu buldum

http://www.youtube.com/watch?v=ubtd4MPELJU

Yine yanlış hatırlamıyorsam kaplan bu olaydan sonra polise saldıranları tanımıyorum diyip şikayetçi olmamıştı.

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

kaplanı kim dovdu la ? sonra ne oldu ? kaptan bu dayagın altında mı kaldı?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Şuan gündemdeki diss track.

http://www.youtube.com/watch?v=NPeWsaZD3gA 

daha geçenlerde red ile ft atmışlardı yanılmıyosam,şimdi yeşil odaya laf atıyor

bu arada yeşil odayada sokan sokana,yakın zamanda no.1'de redin eline vermişti.

Red artık Yeşilodada değil Ciddi Müzik diye biryer açtı keişan, red , dj artz ,harfendaz ,rapcato , mehmet sarıkaya yıda yanına aldı . anıl İlerisi için kaygıları var diye redle yolunu ayırdı ha iyimi olacak tabiki hayır ais ezhelede dıss attı uğraş benimle diye tek basına ne yapacak anıl oda merak konusu sadece red bu aralar çok sustu bakalım ne yapacak :D Rap gündemi bende :D

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

atakan21 bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Red artık Yeşilodada değil Ciddi Müzik diye biryer açtı keişan, red , dj artz ,harfendaz ,rapcato , mehmet sarıkaya yıda yanına aldı . anıl İlerisi için kaygıları var diye redle yolunu ayırdı ha iyimi olacak tabiki hayır ais ezhelede dıss attı uğraş benimle diye tek basına ne yapacak anıl oda merak konusu sadece red bu aralar çok sustu bakalım ne yapacak :D Rap gündemi bende :D

redden nefret ettiğim kadar şu piyasada başkasından nefret etmedim heralde.

adam önüne gelene diss atıyo ya,şarkılarının yarısı diss. attığı adamlarında hepsi amele sürüsü değil. arsız belaya bile diss attı adam açıkça fame çabası içinde. no.1 arsız bela mualif matem vs vs.

no.1'e diss atıyo. no.1 cevap vermiyor telefonla arıyo no.1'i diss attım sana cevap yaz diye :D

üstüne gene cevap yok. no.1 televizyona çıktı peace falan dedi. kaç yıllık adam no.1 hevesini almış red gibi önüne gelene sataşmıyoki. en son dayanamadı verdi eline redin çekildi geri.

red 2 gün sonra 1 diss daha atıyo. çocukça işler ya. sözleri falanda baktım incisözlükten alıp alıp okumuş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

atakan21 bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

redden nefret ettiğim kadar şu piyasada başkasından nefret etmedim heralde.

adam önüne gelene diss atıyo ya,şarkılarının yarısı diss. attığı adamlarında hepsi amele sürüsü değil. arsız belaya bile diss attı adam açıkça fame çabası içinde. no.1 arsız bela mualif matem vs vs.

no.1'e diss atıyo. no.1 cevap vermiyor telefonla arıyo no.1'i diss attım sana cevap yaz diye :D

üstüne gene cevap yok. no.1 televizyona çıktı peace falan dedi. kaç yıllık adam no.1 hevesini almış red gibi önüne gelene sataşmıyoki. en son dayanamadı verdi eline redin çekildi geri.

red 2 gün sonra 1 diss daha atıyo. çocukça işler ya. sözleri falanda baktım incisözlükten alıp alıp okumuş.

Valla dostum sana katılmıyorum Red'te No.1 kadar eşki ha ünlü olması Sekiz parçasıla geldi . ben parçalarını seviyom No.1 fazla dinlemem ama saygı duyarım . ha herkese dıss konusuna gelince oda onun görüşü çok asabi bili hem arsız belaya dıss atmadı mualife attığı ilk disste laf soktu . Neyse onlar kapıssın biz dinliyerim :D

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
Toplam Hit: 9015 Toplam Mesaj: 77