folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Herkes Çıkıp Bişiler Söylüyor

Herkes Çıkıp Bişiler Söylüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    fck y check
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    feytoş un daha ne sik olduğunu anlamamışlar olan lar varya helal olsun lan size...

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    eğer fetullah gülen i övme sözleri bana ise ii okuyon ben onu övmedim sadece her zaman haberlere göre yorum yapanlar var onları kasdetttim.
    İyi okuyun yazıyı ona göre yorum yapın yok eğer okumanızda sorun varsa o sizin sorununuz.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    valla lan adam övmemişki sdc hbrlerin ne derece dooru oLduunu biLmeden hpsine inanmayın dio :D

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    check
    check's avatar
    Erkek
    bakın beyler bende Fethullah gülen hakkında fazla birşey bilmem.bildiğim tek şey bu ülke için çalıştığı belli.çünkü adam yurtdışında okul açtırtmaya vesile oluyor.ve okullarda türkçe öğretiliyor.türkçede dünya dili olma yolunda büyük adımlar atıyor.görüyosunuz ogün türkçe olimpiyatları oldu.dünyanın heryerinden çocuklar geldi.türkçe şarkı söyleyip şiir okudular ya.bunun değirlendirmesini size bırakıyorum.tabi bu türkçe yarışmasını izlemeyen varsa sölesin ben ona yollim bi izlesin.
    dediğim gibi lütfen araştırmadan bişiler demeyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Zaten hep bu okumayan sadece önyargı ile bakan odunlaşmıs insanlar var.
    Bunlar her zaman başkalarının ağzına bakarlar ve onlar ne diyorsa inanırlar.
    Bunlar koyun olur yönetenler çoban.
    Ve ölene kadar koyun olmaya devam ederler .
    Ben Emrah Çoban'ım.
    Soyadımda belli olduğu gibi böle koyunlara çoban olurum. aklım ve mantığımla hareket ederim medya gibi tekelleşmiş kurumların ağzına bakmam.
    Bakanlar devam etsin, koyun kardeşler...

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    masonik bir örgüt gibi çalışmasınlar, herşeyleri açık, şeffaf olsun ki, kimse kulaktan dolma konuşmasın....

Her gizlilikte bir kabahat......

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpookyDream
    SpookyDream's avatar
    Erkek
    Kreston arkadaşıma katılıyorum.
Toplam Hit: 2224 Toplam Mesaj: 19