folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Herkes Vatandaslik Gorevini Yerine Getirsin Sandiklara Kosuyoruz - İhbar Hatti

Herkes Vatandaslik Gorevini Yerine Getirsin Sandiklara Kosuyoruz - İhbar Hatti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nury
    Nury's avatar
    Erkek

Arkadaslar biliyorum siyasi konular yasak ama suanda bir haber ajansindayim ve surekli okullarda elektriklerin kesilmesiyle ilgili ihbar geliyor. Lutfen sandik namusuna sahip cikalim, en yakinimizdaki okullara gidip onlemi alalim.

Oy sayma esnasinda video ya dahi cekilir ama goruntu ceken arkadaslarimizi dovup gozaltina aliyorlar.

Ihbar icin cihan haber ajansinin mailini kullanin: secimsorun@cihan.com.tr

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nury
    Nury's avatar
    Erkek

Mod arkadaslardan rica ediyorum konuyu hassasiyetinden dolayi silmesinler.

Nury tarafından 30/Mar/14 21:15 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ümraniyede sandık sayımlarını gözlemlemek için okullara kimse alınmıyor bilgilerinize... Elektrik gel-gitleri burada da var.

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Film mi bu ya elektrik kesilince tüm kolyeler caliniyo filan.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nury
    Nury's avatar
    Erkek

Suanda anadolu ajansin sonuclari goruntuleniyor.Cihan.com.tr e saldiri yaptiklarindan dolayi cihana ulasilamiyor, anadolu ajansin manupule edilmis sonuclari gosteriliyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

oyları kimin verdiği değil kimin saydığı önemlidir

Dost Bildiklerimin Sessizliğini Unutmayacağım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Kod bunu yazdı

Suanda anadolu ajansin sonuclari goruntuleniyor.Cihan.com.tr e saldiri yaptiklarindan dolayi cihana ulasilamiyor, anadolu ajansin manupule edilmis sonuclari gosteriliyor

aldığımız görüntü ve ses kayıtlarını ysk ya mı ulaştıracaz? prosedürü nasıl işleyecek bir işe yarar inş. :( Ulan bu kadarını tahmin etmiyordum.

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nury
    Nury's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Kod bunu yazdı

aldığımız görüntü ve ses kayıtlarını ysk ya mı ulaştıracaz? prosedürü nasıl işleyecek bir işe yarar inş. :( Ulan bu kadarını tahmin etmiyordum.

Eger anormal bir durum olursa belge olarak kullanabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

ya bu adam ysk yı da eline geçirdiyse o zaman ne değişecek ki

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

ben tr'de degilim ama sonuclari takip etmek icin adamakilli bir sayfa bulamadim.hicbiri birbirini tutmuyor.ortalik onceki secimlerden daha fazla karisik gozukuyor.

ayrica bende cihan haber ajansindan takip etmek istedim acilmiyor.gicikligina Stv haberi denedim cok yavas aciliyor.iste boynuz kulagi gecermis buna denir.adamlar tam organize olup ortaligi karistiriyorlar.

Real_Love tarafından 30/Mar/14 21:40 tarihinde düzenlenmiştir

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Anadolu ajansı dansöz kıvraklığında yansıtıyor sonuçları gördüğüm kadarıyla :)

Tabi ondan veri alan kanallar da 

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 4577 Toplam Mesaj: 69