folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Herkes Vatandaslik Gorevini Yerine Getirsin Sandiklara Kosuyoruz - İhbar Hatti

Herkes Vatandaslik Gorevini Yerine Getirsin Sandiklara Kosuyoruz - İhbar Hatti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

42 ilde elektrik kesintisi!

Eskişehirde partililer tarafından yakalanıp çalmaya çalıştığı sandıkla birlikte odaya kilitlenen bir suçlu var. Net bir örnektir bu.

Anadolu ajansı ysk dan önde gidiyor, bu iş nasıl oluyor? Ysk Cha ile Anadolu ajansına aynı anda aynı veriyi verirken Anadolu Ajansı nasıl oluyor da önden gidiyor?

Seçim görevlilerini yanına almadan çuvalı alıp gitmeye çalışan polisler, görüntülerini yayınlamak suç değilse yayınlayacağım kendim çektim.

Bok yüzde 1-2 oynar, kaldı ki neden oynasın?

Neden hırsızlık yapıyorsunuz! Nasıl insanlarsınız siz :|

bana niye bok atıyon aga :D ben oy bile kullanmadım. skmde de değil kimin kazandığı :)

yayın yasağı kalkmadan önce bile facede yüzdeler söyleniyordu.

nasıl olduğunu da açıklayayaım:

bir çok sandıkta ajansların görevlileri vardır. sandık sayıldığı an hemen merkezini ararlar şu il şu ilçe şu köy şu sandık sonuç şu diye, kaldıki parti görevlileri de bunu yapar.

yani o bilgi yskya gelip derlenip de ajanslara verilene kadar sağır sultan bile öğrenir,

tabi bazı evveliyatına girdiğimin çocukları bilerek manüple etmek için kendi tarafını fazla karşı partiyi az gösteriyor alayının mk.

varsa delilin git yskya şikayet et dostum burda gürlemenin bi anlamı yok.

e demişsin zaten yakalandı diye ne güzel bak çalınmamış oylar yakalanmış eleman?

Arkadaşım ben senin ölmeni istiyorum, inşallah bir kamyonun altında kalır da param parça olursun. İnşallah öldüğünü duyarım da içime su serpilir. Sen ne kötü bir insansın ya, sen nasıl bir provakatörsün ya, senin işin gücün insanları tahrik etmek mi? Ruh hastası falan mısın sen? İnşallah sakat falan kalırsın nefret ediyorum senden.

Sen insan oldugunu mu saniyosun amk ? Su soyledigin laflara bak nasi icin aliyo arkadas bu laflari, seciminizi sikeyim sizin ben bu kadar igrenclik olmaz artik.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Abi retret çok içten beddua etmiş ya, resmen içinden gelerek dilemiş adam ölmesini :) Enteresan.. Yapmayın abi siyasi görüş farklılıkları yüzünden yapmayın böyle.

Sana yemin ediyorum bu adamın başına bir şey gelmesi için bütün bir ay beddua edeceğim. Neye inandığıyla ilgilenmiyorum, net ve kesin olan olaylarda dahi karşısındakine sadece sinirlendirmek için saldırıp sonra hiç bir şey olmamış gibi davranıyor. Ben bu kadar sorunlu insan görmedim. Gerçekten Allah belasını versin, inşallah iyileşemeyecek derecede sakatlanır da biraz daha mütevazı düzgün bir insan haline gelir.

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

İnsanlık namına;

Türkiye Dünya üzerinden kıta olarak silinmeli.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

yakaladığım ilk fırsatta ülkeyi terk edecem, yaşanmaz bu onursuz ülkede

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

AA'dan aciklama: AA secim sonuclari resmi olmayan secim sonuclaridir ve biz verilerimizden eminiz.

http://www.aa.com.tr/tr/manset/307781--verilerimizden-eminiz

Resmi degilse nasil eminsiniz mk?

Cihan haber ajansi: Siber saldiri altindayiz.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/cihan_haber_ajansi_siber_saldiri_altindayiz-1184020

Bu sitede birçok özgürlük vardır, örneğin ceset fotoğrafı paylaşabilir, hack konusu açabilir, warez arayabilir, muhatapsız küfredebilir, türlü çeşitli işler kovalarken yardım isteyebilirsiniz. Ama istediğiniz avatarı kullanamazsınız. Çünkü insanlar ekranlarındaki 2x2 cm ölçülerinde bir heykel fotoğrafından ölümüne rahatsız olur, başka yerde yasakçı zihniyetin kötülüğünden dem vururken kendi hassasiyetleri sözkonusu olunca yasaklatmaya çalışır, birbirlerine küfrederler. Olay çıkar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Bakara makara helal ümmetin gururları aslanlar

Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Tabi ya kesin oylar çalındı,elektrik gitti vs vs... yahu benim anlamadığım oy çalındı cart curt, ulan bi düşünün çalınsa çalınsa yüzde 1 2 bilemedin yüzde 5 oynar, yüzde 20 çalınacak değil ya?? kaldı ki yüzde 20 gibi muazzam bir rakamı çalabiliyolarsa o çaldıranların andavallığı artık. 

bende grevliyimdim polis sandık görevlileri ile beraber götürdüler hem görevli olan herkes sonuc tutanaklarından birer tutanaklarından aldırlar bile.

CooLSTuFF tarafından 31/Mar/14 00:34 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/photo.php?v=310897175730401&set=vb.201191216700998&type=2&theater

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

"odatv.com/n.php?n=nedense-secim-doneminde-hep-elektrik-alamiyoruz-3003141200"

Karanlık hayırlı olsun.

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

yakaladığım ilk fırsatta ülkeyi terk edecem, yaşanmaz bu onursuz ülkede

logout.asp

delimiyim ben?
Toplam Hit: 4583 Toplam Mesaj: 69