folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Herkes Vatandaslik Gorevini Yerine Getirsin Sandiklara Kosuyoruz - İhbar Hatti

Herkes Vatandaslik Gorevini Yerine Getirsin Sandiklara Kosuyoruz - İhbar Hatti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

yakaladığım ilk fırsatta ülkeyi terk edecem, yaşanmaz bu onursuz ülkede

logout.asp

vittu-satana-perkele.ayhun

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

"odatv.com/vid_video.php?id=8D0E1"

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

yakaladığım ilk fırsatta ülkeyi terk edecem, yaşanmaz bu onursuz ülkede

logout.asp

vittu-satana-perkele.ayhun

150 farkli dil biliorum bunu cikaramadim seytan falan yazi amma velakin ne huya ne ponyal !)))

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

42 ilde elektrik kesintisi!

Eskişehirde partililer tarafından yakalanıp çalmaya çalıştığı sandıkla birlikte odaya kilitlenen bir suçlu var. Net bir örnektir bu.

Anadolu ajansı ysk dan önde gidiyor, bu iş nasıl oluyor? Ysk Cha ile Anadolu ajansına aynı anda aynı veriyi verirken Anadolu Ajansı nasıl oluyor da önden gidiyor?

Seçim görevlilerini yanına almadan çuvalı alıp gitmeye çalışan polisler, görüntülerini yayınlamak suç değilse yayınlayacağım kendim çektim.

Bok yüzde 1-2 oynar, kaldı ki neden oynasın?

Neden hırsızlık yapıyorsunuz! Nasıl insanlarsınız siz :|

bana niye bok atıyon aga :D ben oy bile kullanmadım. skmde de değil kimin kazandığı :)

yayın yasağı kalkmadan önce bile facede yüzdeler söyleniyordu.

nasıl olduğunu da açıklayayaım:

bir çok sandıkta ajansların görevlileri vardır. sandık sayıldığı an hemen merkezini ararlar şu il şu ilçe şu köy şu sandık sonuç şu diye, kaldıki parti görevlileri de bunu yapar.

yani o bilgi yskya gelip derlenip de ajanslara verilene kadar sağır sultan bile öğrenir,

tabi bazı evveliyatına girdiğimin çocukları bilerek manüple etmek için kendi tarafını fazla karşı partiyi az gösteriyor alayının mk.

varsa delilin git yskya şikayet et dostum burda gürlemenin bi anlamı yok.

e demişsin zaten yakalandı diye ne güzel bak çalınmamış oylar yakalanmış eleman?

Arkadaşım ben senin ölmeni istiyorum, inşallah bir kamyonun altında kalır da param parça olursun. İnşallah öldüğünü duyarım da içime su serpilir. Sen ne kötü bir insansın ya, sen nasıl bir provakatörsün ya, senin işin gücün insanları tahrik etmek mi? Ruh hastası falan mısın sen? İnşallah sakat falan kalırsın nefret ediyorum senden.

Sen insan oldugunu mu saniyosun amk ? Su soyledigin laflara bak nasi icin aliyo arkadas bu laflari, seciminizi sikeyim sizin ben bu kadar igrenclik olmaz artik.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    joe_black bunu yazdı

Tabi ya kesin oylar çalındı,elektrik gitti vs vs... yahu benim anlamadığım oy çalındı cart curt, ulan bi düşünün çalınsa çalınsa yüzde 1 2 bilemedin yüzde 5 oynar, yüzde 20 çalınacak değil ya?? kaldı ki yüzde 20 gibi muazzam bir rakamı çalabiliyolarsa o çaldıranların andavallığı artık. 

http://i.hizliresim.com/wLkDQJ.jpg

Bak bakalım yüzde 1 2 bilemedin 5 oynayınca ne olabiliyor.

kaynak hurriyet.com.tr 07:08

Bu sitede birçok özgürlük vardır, örneğin ceset fotoğrafı paylaşabilir, hack konusu açabilir, warez arayabilir, muhatapsız küfredebilir, türlü çeşitli işler kovalarken yardım isteyebilirsiniz. Ama istediğiniz avatarı kullanamazsınız. Çünkü insanlar ekranlarındaki 2x2 cm ölçülerinde bir heykel fotoğrafından ölümüne rahatsız olur, başka yerde yasakçı zihniyetin kötülüğünden dem vururken kendi hassasiyetleri sözkonusu olunca yasaklatmaya çalışır, birbirlerine küfrederler. Olay çıkar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Arkadaşım ben senin ölmeni istiyorum, inşallah bir kamyonun altında kalır da param parça olursun. İnşallah öldüğünü duyarım da içime su serpilir. Sen ne kötü bir insansın ya, sen nasıl bir provakatörsün ya, senin işin gücün insanları tahrik etmek mi? Ruh hastası falan mısın sen? İnşallah sakat falan kalırsın nefret ediyorum senden.

bu isteğin gerçekleşecek hacı ölecem nasıl olsa bigün. sakatlık olayına gelince bedduanı et (ki nacizane tavsiyem bedduadan uzak durman yönünde) kenara çekil sakatlık filan diye pazarlık etme bence. ama sen bilirsin.

kişisel mevzuya gelirsek, yukarda Allah var, inanıyor musun bilmiyorum da sen beni çok yanlış anlamışsın, acil şifalar dilerim.

edit: çok yakın arkadaşıma kefil oldum (@gerung) ölürsem sakat kalırsam konu açtırırım :|

ben de senin mutlu uzun bi ömür geçirmeni, sıkıntı çekmemeni, İQnun şu ankinden kat ve kat fazla olmasını diliyorum.loto falan çıkar da zengin olursun inşallah.

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

bahsettiğim TR geneliydi hacı.

hani AKP %25i gecemezdi oy çaldı diyenlere ithafen*

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

bahsettiğim TR geneliydi hacı.

hani AKP %25i gecemezdi oy çaldı diyenlere ithafen*

son cümlen çok ironik olmuş sanki hocam bir daha okumak ister misin?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Merak etmeyin gençler, YSK seçimi chp kazanana kadar tekrarlama kararı almış:)

Her seçimde aynı haltı yiyorlar yine akıllanmıyorlar. 

Halk tv nin oy çalıyor silahlıdır diye plaka verip ihbar ettiği adam CHP meclis üyesi çıkmış. Şimdi biri bu adamı durdurup vursa sorumlusu kim? Halk tv bu araç oy çaldı diye yaygarayı koparıyor ama adam chp li çıkınca çıt yok?

Elektrikleri kesilen yerlerde kazanan partilere tekrar bakın beyler bakalım ne sonuç çıkacak? Böyle yaparak küçük düştüğünü ve oy kaybettiğini anlayamayacak kadar kör parti yöneticileriniz var.

Elektrik kesintilerinin yaşandığı yerlere hangi firma (EnerjiSA) enerji veriyor ona bakın,adam ampülü söndürün diye reklam verdi,siz hala neyin peşindesiniz. Kesin ve net söylüyorum,bu seçimde hile yapılmışsa bile bunu CHP yapmıştır. Oylar tekrar sayılıyor,bekleyip göreceğiz.

Yapmayın gözünüzü seveyim bir kendinize gelin empati yapın nerde hata yapıyoruz deyin,çamurlaşmayın çirkefleşmeyin,halkın seçtiğine saygılı olun arkadaşlar.Bırakın insanları provake edip sokağa dökenlerin peşini artık.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    recobaba bunu yazdı

Merak etmeyin gençler, YSK seçimi chp kazanana kadar tekrarlama kararı almış:)

Her seçimde aynı haltı yiyorlar yine akıllanmıyorlar. 

Halk tv nin oy çalıyor silahlıdır diye plaka verip ihbar ettiği adam CHP meclis üyesi çıkmış. Şimdi biri bu adamı durdurup vursa sorumlusu kim? Halk tv bu araç oy çaldı diye yaygarayı koparıyor ama adam chp li çıkınca çıt yok?

Elektrikleri kesilen yerlerde kazanan partilere tekrar bakın beyler bakalım ne sonuç çıkacak? Böyle yaparak küçük düştüğünü ve oy kaybettiğini anlayamayacak kadar kör parti yöneticileriniz var.

Elektrik kesintilerinin yaşandığı yerlere hangi firma (EnerjiSA) enerji veriyor ona bakın,adam ampülü söndürün diye reklam verdi,siz hala neyin peşindesiniz. Kesin ve net söylüyorum,bu seçimde hile yapılmışsa bile bunu CHP yapmıştır. Oylar tekrar sayılıyor,bekleyip göreceğiz.

Yapmayın gözünüzü seveyim bir kendinize gelin empati yapın nerde hata yapıyoruz deyin,çamurlaşmayın çirkefleşmeyin,halkın seçtiğine saygılı olun arkadaşlar.Bırakın insanları provake edip sokağa dökenlerin peşini artık.

İçinizden geçecem.

Toplam Hit: 4584 Toplam Mesaj: 69