Hesabım Askıya Alınmış Kapasiteden Dolayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek
    Disk space:	414.74 MB used / 250.00 MB limit

The client account was suspended.

arkadaşlar hosting firmasından gelen mesaj bu, hesabımın limiti aşdığından dolayı askıya alındığını belirtiliyor. bu durumda nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olabilirmisiniz, siteye hiç bir şekilde erişimim yok hiç birşeyi açılmıyor, hata veriyor. askıya alındıysa düzelme şansı varmı, yokmu. ve ben sitenin herzamanki kendi dosyalarını yükledim topu topu toplasan 250 mb değil 50 mb bile tutmaz.

Bizim imzaya ihtiyacımız yok...Biz adımızı duyana imzamızı çakmışızdır... Şeref Ekmek Bulamazken, Şerefsiz Fırın Açıyor amk. mehmetkoc_92@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

yedekleri vs.. ftp de tutuyorsan onlar yer kaplamış olabilir.  hosting sağlayıcından bir süre müsade iste ftp ye erişim için ve dosyalarını kontrol et.Eğer tanımadığın dosyalar veya yer kaplayan gereksiz dosyalar varsa temizle . yoksa paket büyütmekten başka yapılcak bişi yok. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

yedekleri vs.. ftp de tutuyorsan onlar yer kaplamış olabilir.  hosting sağlayıcından bir süre müsade iste ftp ye erişim için ve dosyalarını kontrol et.Eğer tanımadığın dosyalar veya yer kaplayan gereksiz dosyalar varsa temizle . yoksa paket büyütmekten başka yapılcak bişi yok. 

hosting sağlayıcım hostmana .com burda müşteri panelime giriş yaptım onlıne destek flan var oraya yazdım ama cvp gelirmi acaba. gerekirse no sunu arıyayım yani.

0(232) li bi no var onu arasam olurmu acaba.

Memati92 tarafından 17/Mar/13 02:57 tarihinde düzenlenmiştir

Bizim imzaya ihtiyacımız yok...Biz adımızı duyana imzamızı çakmışızdır... Şeref Ekmek Bulamazken, Şerefsiz Fırın Açıyor amk. mehmetkoc_92@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ticket atarak illaki geri dönüş alırsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam konuyla alakasız ama şirket adına takıldım ben :)

Firma Ünvanı: Mana Bilişim Prodüksiyon Veteriner Tarım Canlı Hayvan ve Hayvansal Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Hesabını aktif etmelerini, dosyaları sileceğini söylemen yeterli olur sanırım. 

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı

Hocam konuyla alakasız ama şirket adına takıldım ben :)

Firma Ünvanı: Mana Bilişim Prodüksiyon Veteriner Tarım Canlı Hayvan ve Hayvansal Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Hesabını aktif etmelerini, dosyaları sileceğini söylemen yeterli olur sanırım. 

:) firma tek o işi yapmıyor host firmasıda aynı kişiler ama farklı farklı bölümler yani. hele dur yazdık bakalım açılmazssa yarın ararım .

Toplam Hit: 819 Toplam Mesaj: 6