folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Hey ! Sizlerle. ( Güncellendi)

Hey ! Sizlerle. ( Güncellendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

baskan seni takdir ettim, guzel ugraslar.

bu app'in blindID den farki var mi isleyis olarak? 

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

baskan seni takdir ettim, guzel ugraslar.

bu app'in blindID den farki var mi isleyis olarak? 

teşekkürler üstadım. hocam bunda kategori yok üyelik yok hiç bişi yok. programı indiriyorsun açıyorsun. arama tuşuna basıyorsun rasgele o an arama yapan biriyle seni konuşturuyor. 2 kişi birbiri ile konuşmuş veri tabanına göre ama şuanda kullanıcı sayısı azlığından eşleşmeler pek yok. o yüzden reklamdan sonra hareketlenir diye umuyorum. 

not: sosyal medyada uygulama reklamı nasıl çıkar onu bilen birileri varsa çok sevinirim :)

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Ee hâlen uygulama içi görseller google.play sayfasına gelmemiş ^^`

bir de, 3 ayrı görselden ortadaki çok iğrenç duruyor (kırmızı zemin üstündeki cadaloz); bence o görseli kaldır. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Ee hâlen uygulama içi görseller google.play sayfasına gelmemiş ^^`

bir de, 3 ayrı görselden ortadaki çok iğrenç duruyor (kırmızı zemin üstündeki cadaloz); bence o görseli kaldır. 

hocam görsel düzenlemeleri yaptım yayına verdim onay süreci 1 günü bulabiliyor o yüzden daha olmadı. iyi bişi varki kırmızılı hatunu çoktan kaldırdım :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

... iyi bişi var ki kırmızılı hatunu çoktan kaldırdım :D

^^` desene doğrudan dikkati çekiyor. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Güncelleme geldi üstadlar fırsatı olanlar bi incelerse sevinirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

gece indirdim 4 kişi vardı.

Kimse konuşmadı benimle :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

gece indirdim 4 kişi vardı.

Kimse konuşmadı benimle :)

abi onlar benimdir büyük ihtimalle yeni versiyonu test ediyordum :D

Toplam Hit: 3965 Toplam Mesaj: 19
android hey uygulama