folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hi-Level Tv Alınır Mı?

Hi-Level Tv Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek

Üstadlarim A101 de Hi-Level 49hl500 model led tv gelmis ,alacağım gücüm buna yetiyor, kullanan var mi, alınır mi? Hi-level kullanıp sıkıntıya giren var mi? Saygılar sevgiler. 👍 

F.K.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Ortak uretimdir , al abicim 

tv kanal kurulumunu yapamassan da pm at , tel ustunden hallederiz 

Hayirli ugurlu olsun 

Roark tarafından 05/May/16 22:38 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam Vestelin hiçbir ürünü ne servis ne malzeme konusunda iyi değil. Bunuda servisini, altyapısını vestel veriyor. Bi ikincisi diyorsan alacağım Axen Ilgaz a bak derim. Fiyatı daha düşük bile olabilir. O da aynı şekilde Vestel tarafından üretiliyor.

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

3 sene önce vestel finlux 32" tv'm vardı, kırana  kadar memnundum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek

Kurulum için vestel araniyor servis çağrılıyormus, kutuyu servis acmazsa garanti dışı kalıyor malesef Roark saolasin kardeşim 

Evet Axen , Ilgaz evet fiyatlar düşük aynı özellikler.

F.K.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kutuyu servisin açması tüm firmalarda var. Tv yolda gelirken ekranı kırılırsa vs hemen servis alıp götürüyor yenisini getiriyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

valla bi gün danamıcam paramın yettiği en büyük TV yi alıcam odama takıcam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Benim oğlan oyuncağı attı kırdı güzelim LG televizyonun ekranı. Şimdi 32" TV'yi taktım salona. Ben de alacam büyük ekran bişey, haziranı bekliyorum taksitler falan bitiyo diye. Epey araştırdım piyasaya baktım. Bahsettiğin televizyonu gördüm ve almamaya karar verdim.

Nedeni mi ne?

Merdivenaltı üretim sayılır. Vestelin ürettiği her ürün öyledir benim için. HI-Level, bu alanda kendini kanıtlamış bir marka değil.

Alacaksam, en başta Sony, sonra LG, sonra da Samsung düşünüyorum. Philips sıralamaya girebilir sonradan. Fiyatlar yüksek mi? Evet yüksek. 

Ancak televizyonunu kıracak bi hayta oğlan yoksa evde, para ver adam gibi bişey al.

Derim...

Fakirler Ölsün...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

Bence iyi gözüküyor özellikleri.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Hocam ben 520 tl yesunny axen 32 inc  aldim. Ben kurdum televizyonu. 6ay sonra ekranda cizgi olustu ki buyuk ihtimal elektirik ten oldu yildirim filan cakmisti. Aradim servisi eve gelip televizyonu aldilar panel degistirip eve 2 gun sonra getirdiler. hayret ettim. Alirken ne kdr kullanirsam kar diye dusunuyordum. Yeni evlenecektim maksat televizyon olsun diye. Ama servis cok pis sasirtti beni. Hi level nedir bilmiyorum ama . Sunny alinir.

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 2389 Toplam Mesaj: 10
fireman