Hikayesi Olan Korku Filmleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

eve kapandık napıcaz amnyüm. var mı korku gerilim tarzı önerileri olucak mürid(e)ler.

panjuru indirip mumları yakıcam. bakalım mütemadiyen mezarlıkta şarap içen birini korkutabilicek misiniz.

ama yıl olmus 2020 daha hala bi anda ekrana bööööööööö diye çıkan absürt suratlardan korkmamızı bekleyen hödük yapımlar 

olmasın lütfen. 

her sene 20 tane türk korku filmi çıkıyor en az. içlerinden eminimki sadece 1 veya 2 tanesi izlenir.

işte onları önermenizi bekliyorm.

3 harfliler beddua ' yı izleyebildim sadece onun konusu güzeldi. gerçi yine bi anda ekrana çıkan siksok şeylerle korkutmaya

çalışıyor yönetmen ama yine de konusu iyidi izletti. 

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teksas katliamı

tepenin gözleri

Wolf Creek

hepsinin teması benzer.  gencler tatil için biryere gidiyor ordaki manyakta bunları kesiyor falan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar 2010 da bir film izlemiştim, çok hoşuma gitmişti geçen sene tekrar aradım o filmi bir türlü bulamadım kaç saat aradım bulamadım.

Demin yine geldi aklıma bu sefer buldum :D.

imdb si iyi. evli bir çift bir adada mahsur kalıyor orda garip bir aile var kadına tecavüz felan etmeye çalışıyor adamlar kadın bunlara tecavüz ediyor ilginç bir film :D tekrar izliyicem izlemek isteyen olursa buyursun

https://www.fullhdfilmizlesene.com/korku-filmleri-izle/olum-firtinasi-turkce-dublaj-izle/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

The others

İskelet anahtar ( sonu dehset)

Davetsiz

Seytan

Cehennemden gelen

Gizli gercek

Saklambac

Boş oda

30 gün 30 gece ( makyaj suana kadar gordugum en guzel vampir makyaji 1 numara)

Hepsi saheser. Dedigin gibi tarzlariKtarzlari bendecbende sevmiyorum. gerim gerim geren seyleri severim. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

The conjuring

Beklentini yükseltmek istemem ama,

Bana korku filmleri komedi gösterisi gibi gelir. Çok saçma sapan gelir gülerim hep.

Ama bu film beni gerdi. Kokutmadı ama.

Güzeldir izle.

👻👻👻

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^D` 

isim önemli değil şu filme bi bakayım. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

https://www.imdb.com/title/tt1396484/ It filmi güzeldi 2. sini izledim 1. i izlemedim galiba. Birisi iyiydi işte.

paranormal activity 1 güzeldi ya da ilk defa bu tür izlediğim için güzel gelmişti. (parodi olarak anormal activity de çektiler :) )

Ruhlar bölgesi 1 - 2 - 3 iyidir hikayeli 4 yaramaz. ->

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Korku filminden korkmak kulturle ilgili bir sey.

Hangi kulturden geliyorsan o ulkenin filmlerine bak. Digerleri komik gelir.

Herhangi bir dine mensup degilsen ve kucukken bu tarz seylerle hic korkutulmadiysan, hic bir korku filmi seni korkutmaz.

Gerilim izle onun yerine.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Youtube de cinli koylere evlere giren youtuberler var kurgu degilse efsane güzeller ya :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

Korku filminden korkmak kulturle ilgili bir sey.

Hangi kulturden geliyorsan o ulkenin filmlerine bak. Digerleri komik gelir.

Herhangi bir dine mensup degilsen ve kucukken bu tarz seylerle hic korkutulmadiysan, hic bir korku filmi seni korkutmaz.

Gerilim izle onun yerine.

Aynen baba bu ne diyorum beni saçmalıklar gerdiği gibi çoluk çocukla olmuyor gerilim biraz uyuyor kızım baba bu benim yaşımdan büyük diyor uzuyor ona anlatıyorum bunu sadece insanlar korku denen şeyden korksunlar diye yapıyorlar diyorum tamam ama ben korkuyu bilmediğim için falan fln.gerilim güzeldir sorular zor gelir .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

korku kapanı serisi

Toplam Hit: 1294 Toplam Mesaj: 11
korku filmi cin filmi cinlerle seks