Hip-Hop Kültürü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUTINEER
    MUTINEER's avatar
    Erkek
    Nedir Bu Hip-Hop Metal Tartışması. Manisa Da hiphopcılarla metalciler sokakta birbirlerini gördümü sorgu suhal olmadan direk dalıyolar birbirlerine :)

Nush İle Uslanmayana Etmeli Tekdir Tekdirle Uslanmayanın Hakkı HACKTİR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    Vay Salaklar..

Biz Eskiden Eskiden...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berkay70
    berkay70's avatar
    Erkek
    Ya kardeşim herifler tam salak ya onun zeki kendine kardesim zevkler ve renkelr tart1silmaz!!!

Başlangıcı olan herşeyin bir sonu vardır.(Matrix)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    bence böle bi tartışmaya hiç başlamıyalım yoksa çok sewdiim insanlarlarla kendimi tutamayıp kavga ederim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nra
    nra's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    laa manisa da bnm eski manita war kendisi bu aralar hiphop takılmaya başlamış..
    ona dokunanı wururum haa..
    akıllı dursunlar manisa da..

N=R=A <=> AOA
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    ya o insanlar özentinin teki tamammı o olay eskidendi abd'de olan bazı seylerdi o zamanlar hiphopcular zencilerden olusuyordu ve özgürlük istedikleri icin ozamanların rockcılarıda onlara tam ters bi müzik yaptıkalrını düşünüyolardı ve bunun sonucunda genelde o zamanın rockcıları (yada rockerlar diyemi hitap etsem:) ) bunlarla sürekli sorun yasıyolardı vallahi öle yapanların cogu özentidir ve geri zekalıdır ben sana söliim sahsen ben rock müzik dinliyorum ve aynı zaman klasik müzikde dinliyorum illa rock veya pop flan dinleyen birisi klasik müzik dinlemicek diye bişey yok. türkiyedeki insanlara rock dediğin zaman metallica akıllarına geliyo hemen tabi metallicanında neresi rocksa bende anlmadım gitti.onun icin rock türkiyede cok sevilen bi mzüik türü değil.yani rock müziğin asıl uzmanları veya artık müzikle bazı duyguları yasatan grup ve insanlar sayılıdır.benim sevdiğim queen, alan parsons project rainbow deep purple gibi gruplar var. ama kendilerine rocker diyen cogu insan rock alakası olmayan müzikler dinliyo veya yapıyo yani rock sadece gitar bateri ve bass gitardan olusmaz.bununla beraber bircok enstruman ve uyumdan olusur..

şimdi konu metal ve hiphop arasında oldugundan siz diceksiniz bu adam sürekli metalden bahsetmiş unutmayınki rock metalden cok daha eskidir ve rock'ın alt müzik türlerinden birisi halindedir bu bütün kaynaklarda böyle geciyo.. saygılarımla biracık dinleneyim bari.

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    yani bişey daha ekliyim bari. benim hiphop dinleyen arkadaslarımda cok ve hiphopcuların cogu türk arabesk müziğe yatkındır:)) ve söle bi bakın coguda tespih falan tasır yani böle delikanlılık olsun diye :)) sanki yeni cıkmıs bişey euehueheh neyse :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noth1ng
    noth1ng's avatar
    Erkek
    yTSe_JaM

o kadar kusel acıklamissin ki denecek baska bise yok..

negative

sonuna kadar katiliom.

ama zevk-renk her ne b*ksa(tikkat!)
    tartisilmaz ya hani ondan iste..

anlasamaz ama iki grup bu da bi gercek.
    nedeni bile yok adamakilli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Hayat fani ölüm ani,
    Arkadaslar bu müzik konulari hakkinda