Hırsız Alarm Sistemi (İzmir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Müridler selam,

Eve hırsız alarm sistemi taktırmak istiyorum. İzmir'de tanıdık işten anlayan var mıdır bildiğiniz. Marka olarak Paradox düşünüyorum.

İstediğim parçalar;

MG5000 (Kutu ve K10 keypad dahil)

DCTXP2 (2 adet)

NV35MR (1 adet)

MC-21CW (3 adet)

PS-128H (1 adet)

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

muammer

05376361724

benden çok selam söyle yardımcı olur.

sinek hüseyin dersin

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

hocam bulabilirsen compact öneririm Electronic Line 'ın.

kablosuzları çok başarılı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

sana tavsiyem dsc taktırman kablosuz sistemlerden uzak dur başın ağrır  pil bitti ıvır zıvır 
    aman elektrikçilere taktırma  montajı yaptırıcağın firma en az 3-4 yıllık olsun   vede montajı yapan vatandaşa kaypad üstündeki tüm ışıkların ne anlama geldiğini sor  şey mey ıımm mımm derse geçmiş olsun :D 
    Birde bastıra bastıra alarm panelindeki akünün ve siren deki akünün kaç yıl garantiliğini olduğunu sor  sirenin dsc marka siren olmasında ısrarcı ol yeni model sirenler aküsüz pilli ve plastik 
    dsc ler akülü ve plastik kasanın altında metal kasa var sabotaja karşı daha dayanıklı
     yeni sirenlerde pil 2 yıl sonra şarj tutmayınca değişmesi bulması sıkıntı  eski modelde  12v 1.3a akü heryerde kolay bulunur
    not :adamlar kıvırırsa fiyat farkı vs diye  eski ve yeni sirenlerin fiyatları aynı 

ben özellikle wsitech marka sistem satıyorum ama   en sorunsuzu dsc 

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

@amele_2

Teşekkür ederim mürid kardeşim.

@mavitutku

EL markasını ilk kez duydum. Türkiye'de distribitörü olmadığı için tercih etmem, yedek parça sıkıntısı ve servis işleri sıkıntı olabilir.

@volkan

Hocam dedektör çeşitliliği için Paradox kurmayı planlıyorum (NV35, NVR780). Evde görüntü, estetik durumlarından dolayı kablosuz kuracağım. Zaten keypad' de pil uyarısı veriyor tüm ürünler. Kaldı ki 2-3 yılda bir kez pil değişimi olacak. Alarmı taktıracağım kişi tabiki işi bilen birisi olacak diğer türlü bende takabilirim. 2 günde de programlamayı çözerim. Bütün bayiler 2 yıl servis veririz diyor henüz 3-4 diyen duymadım. Montaj ve devreye alma fiyatları 200-750 TL arasında seyir ediyor İzmir'de. Akü konusuna gelince araştırmamı yaptım Yuasa 12 v 7 ah iki adet akü koyacağım. Kullanacağım PS-128H sireninde plastik altında metal koruma mevcut sabotaj için. Siren için 1.3 ah değil 7 ah akü kullanacağım. Wisetech markanında fena olmadığını söylüyorlar ancak pil sıkıntısı ve antenli görünüm can sıkıyor açıkçası.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Neutron alarm sistemleri hakkında bilgisi olan var mıdır?

Toplam Hit: 1243 Toplam Mesaj: 6
sistem alarm paradox hırsız alarm nv35mr nv35m