folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hırsız Karılar Kapıyı Nasıl Açıyor?

Hırsız Karılar Kapıyı Nasıl Açıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DJ_Alper bunu yazdı

onu bilmemde birgün kapıda kaldım kilitli değildi anahtar arkasındaydın çilingir 40 dk uğraştı açmak için

dedim bana 40 dk yeterli :)

konut sigortası yaptırın gözünüz arkada kalmasın

şuraya ürün yerleştirme yapayım :)

.

abi piskolojik sağlık sigortası var mı ? geçen aklıma geldi böyle bişey niye yok diye :D sende kesin vardır

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Levyeyle kanırtmışlar. Kapı bel vermiş. 

Kilitli olmayan kapı herkes açar. 2.5 litrelik kola şişesi veya dondurma kutusunun kapağını kesin. Kağıt gibi kilidin oraya sokup kurcalayın kilitlenmemiş kapıyı açarsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=wJNqu5bo_60

Eskiden devlet hastahanelerinde film verilirdi, onlarda çok işe yarıyor. Bende bir iki kere unuttum anahtarı içerde, filmle açtım kapıyı, bazı kapılarda kredi kartı da çok işe yarıyor.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

onu bilmemde birgün kapıda kaldım kilitli değildi anahtar arkasındaydın çilingir 40 dk uğraştı açmak için

Hocam diyelim ben beyan ettim 50 000 Tl eşyam, param, altınım var dedim.

Nasıl oluyor ödeme kısmında? Neye göre ödeme yapıyorlar? Misal kötü niyet olmaması açısından nasıl önlem alıyorlar? Atıyorum benim 20 000  liralık altınım evdeydi yok dedim nasıl olacak bu işler?

Ya da tv vardı 10000 tl şimdi çalınmış dedim.

???

aynen bende bu ev sigortalarında, ev içinde ki değerler nasıl tespit ediliyor? Hırsız girdi cep telefonu bilgiasyar vs götürdü diyelim. parasını sigorta nasıl karşılıyor neye göre ödeme yapıyor? ve bir evin yıllık sigorta maliyeti ne oluyor?

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Abü eve giren bariz bilindik birisi. Dışardan gelen ikinci kadın direkt olarak yüzünü kapatıp kamerayı kapamaya gidiyor. 

edit: ilk etapta görmüş sonra kenara kayıp da gelmiş farketmemişim. 

hidrolik krikoyla veya levyeyle kaktırmıştır. başka türlü öyle açılmaz o kapı.

edit2: aklıma liseden bi arkadaş geldi. konut sigortası yaptırmışlardı hırsızlığa karşı. daha doğrusu 3-4 yıl düzenli yaptırmış ailesi. sonra bu nasılsa sigortası var die kendi evlerini yağmalamıştı. o zaman için bi sıfır araba parası almışlardı sigortadan. 

1049 tarafından 08/Ağu/20 23:57 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bence kapı kilitli değilmiş, levye tarzı bir şeyler kastıra kastıra kapıyı attırabilmişler.

Ama kilitli olsa da şu youtube kanalı bana gösterdeki hepsi boş.

https://www.youtube.com/channel/UCm9K6rby98W8JigLoZOh6FQ

Göt kıspetten çıktıysa yarrak Bağdat'tan gelirmiş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

bende gecen dısarda kaldım en ucuz dandik celik kapı vardı acamadım kredi kartı vb şeylerle balkondan girdik sonra :)

ayrıca yeni ev aldım ordan SUR marka celik kapı var. cipli anahtar var noterden teslim ettiler anahtarları

cipliymiş kaybolursa tanesi 300 tl imiş kopyalanamaz anahtarmıs

firma maymuncuk ve kilit noktasından calınmaya garanti veriyor

su an kafam rahat bi müteahhitin ilk defa bu kadar kaliteli malzeme kullandıgını gordum :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Hocam diyelim ben beyan ettim 50 000 Tl eşyam, param, altınım var dedim.

Nasıl oluyor ödeme kısmında? Neye göre ödeme yapıyorlar? Misal kötü niyet olmaması açısından nasıl önlem alıyorlar? Atıyorum benim 20 000  liralık altınım evdeydi yok dedim nasıl olacak bu işler?

Ya da tv vardı 10000 tl şimdi çalınmış dedim.

???

Beyana dayalı islem yapiliyor ama burda gercekcilik önemli adamlar artik kimin ne mal oldugunu anliyor hirsizin gercekten girip girmediğini vs

Faturalı urunler her zaman daha iyi ama faturali urun yoksa veya eskiyse musteriye fotoğraflarını cekmesini seri no ile birlikte saklamasini oneriyorum

Ayni Ayni za policeye usenmeyip tek yek urunler islenirse garanti olur

Kiymetli esyalara gelince policede policede genelde yazmaz ama her şirketin şartı vardir allianz min 30 kg kasada veya gömme kasada saklanmasini istiyor zaten o durumlari arastirma ya veriyorlar

Müşteriye her zaman derim arastirmaya verilen dosyalarda bak bu iste uckagit varsa söyle adam yok felan diyo sonra kamera kayitlari telefon kayitlari çıkıyor birde sirketle mahkemelik oluyorlar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3227 Toplam Mesaj: 17
asayis yok 3 gun yatar cikarlar