folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder H.Nihal Atsız-Ruh Adam

H.Nihal Atsız-Ruh Adam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    -----------------------------

Razorback bunu yazdı:

4eye bunu yazdı:

Razorback bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

mustaphachan bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Rusya'nın, Çin'in kucaklarında hoplamaktan iyidir :)

Hitler'in kucağı daha bi sıcak geldi sana desene ;)

Kucak meraklısı değiliz canım benim,

Biz kimseyi herhangi bir ülke yapısını örnek almayız,

Biz'e biz yeteriz :)

Ee bu işler böle ülkende Abd üssü var hemide Adanada kıçının dibi gayrı.Çinde Rusyada yok.Bu dünya böyle ibram çavuş =)

Götüm ayagına bak amerikan malı converse.... üstüne bak amerikan malı mont ceket. Burda alayında aynı durum abd defol ama adamların kıyafetlerinden

başka bişi giymiyorsunuz maşallah. Ayrıca darbe zamanlarında sokaklarda 1 tane musolini hitler sloganı resmi veya isminin yazılı olduğu duvar gördünüz mü

hayır...! Ama siz lenin de lenin che de che diye elin adamlarının peşinden koştunuz... Ayrıca adam gibi yorum yapın yada susun. HÜSEYİN NİHAL ATSIZ... yıllardır

bize nazım hikmeti edebiyatçı diye tanıtanlar iyi okusunlar...!

Hem kucak meraklısı olanlarda sizsiniz biz sadece ülkemizi istiyoruz ve TÜRK'üm demekten utanmayan çekinmeyen yurttaşlar istiyoruz...! 

Hem siz iyi bilirsiniz lenin amcanızın aletini kucagını ne kadar etki bırakmışsa bi türlü adını düşürmüyorsunuz =)))

Ben Vietnam malı Adidas takılıyorm Amerikan konverse düztaban yapıyor =) O che che dediğin elin adamları halklarına özgürlük verdiler nefes almayı öğrettiler.Maşallah natolardan conilerden geçilmiyo ülken.Yani diyorum ki atsız ne verdi lan bu ülkeye.Oğluna vasiyetinde ülkenin yarısını dünyanında yarısına yakınını katlediyo gidiyo maşallah blendır gibi.Nazımında Vatan Haini şiirini oku bakalım kendine neler çıkaracaksın o kolpa beyninle.Okumak sadece gazete okumak değildir evlat.Okumak kuru kuru salt anlamlar çıkarmak değildir.Okumak beceri ister anlamak ister kıvrak zeka ister.

Maşallah natolardan conilerden geçilmiyo ülken. ...! Benim ülkem ise ne işin var halen burda ? Nihal atsızı anlamış olsaydı bu ülkedeki kucak meraklıları ülkemiz şu anda böyle abd nin Imf nin peşinde koşmazdı. Atısız Irkçıysa ırkçı faşiste faşist Allahına kadar...! Eğer beğenmiyorsan yorum yapmazsın hakkında. Yok böyle boşluk boşluk laflar edeceksen git başka konu aç konuyu kirletme. Ayrıca kolpa beyninle demişsin benim beynim kolpada olsa var sen de o bile yok. Sen git halen che che diye dolan sokaklarda tamm mı karşında hergün resmi olan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK gibi adam dururken...!

Taktın kucağa bilader kucak arıyosan zaten oturuyosun beni katma ben meclisten dışarıyım.Nihal Atsız mal herifin teki hayalperest antisemitist salağın biri yani.Sosyalizm komunizm başlıkları gördüğünüzde fatmacığın ..mını kıllatıyosunuz ya yok bölücü mölücü diye.Biz yorum yazıyozda size ne diye batıyo.Sanki Atatürkü sevmiyomuşuz gibi böle verip veriştirmişsin daha beynin gelişmişliğini kullanmanın ne demek olduğunu bilmiyosun.Atatürk eleştiriye açık olmalıdır.Onun fikirlerini din dogması gibi kullanan sen gibi kolpa beyinler yüzünden akp iktidar oldu natonun kucaklarına oturduk.Adam smith gibi liboş ekonomilerle yeraltı yerüstü zenginliklerimizi verdik hibeye.Ama doğru söyleyeni 9 köyden kovdular.İsimleri idam sehpalarına yazıldı.Senin atsız naptı bana somut bişeyler söyle leylalarda gezme.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

helal olsun iyi paylaşım olumsuz yorum yazanlara diyebilinecek tek kelime var

Olun olunda nihal atsız kadar adam olun :)

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Salıverin gençler ya adam nerden çıkarmış da tutmuş converse giymiyorum marlboro içmiyorum :) geç o ayakları dem vuracak yerin yok muhteşem saçmalamışsın gözlerim doldu :)

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLKuCu
    uLKuCu's avatar
    Erkek

Hüseyin Nihal Atsız Hoca'nın eserleri çok güzel ve manalı. Milli yönünü çok severim fakat dini yönünden bakacak olursam Yorum Yok diyorum...

Türkiye Sovyet Tuzağına hazırlanırken Hüseyin Nihal Atsız, Alparslan Türkeş ve Arkadaşları Millet'e gerçeği gösterdi, direndi ve kurtardı...

Zulüm Sehpalarda eğlendiler, İşkencelerle Milli Gücünü arttırdılar...

...Muhtaç olduğum Kudret Damarımdaki Asıl Kan"da mevcut... ...İnsan"ı Yaratandan ötürü severim...
Toplam Hit: 9540 Toplam Mesaj: 45