HOCAM DELIRECEM BI YARDIM EDIN!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hckrfox
    hckrfox's avatar
    Erkek

sayın tahribat.com yetkilileri bu denyo launch definitionslarında bir sorun mu war bir türlü indiremiyorum walla linklerde sorun war sanırım bi ilgilenirseniz bi yardımcı olursanız sevinirim... iyi günler

Beni duyduğun anda bana itaat et.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    handsome_y86
    handsome_y86's avatar
    Erkek

evet arkadaşım linklerde sorun var onu kimse indiremiyo merak etme senden kaynaklaan bişi    yok herkes indiremiyo merak etme senden kaynaklanan bişi yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Denyo Launch Definitionslarının downloadları yok. sanırım link karmaşasında arada kaynamış, akşama dorğu düzeltirim. Fakat Sağlam bi saldırı için kendi dlslerinizi kendiniz yazmanız gerekmektedir.

Denyo 4 ün betası serverda şu anda fakat tam olarak yayınlanması için bazı testleri yapmamız gerekior. Azcık sabredin gelecek :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Bu definitionlar hiçbir işe yaramıyor. Indirsenizde işe yaramayacak göreceksiniz. Boşverin onları kendiniz yazın. Her sitenin ayarları farklıdır roda genel ayarlar var, kendiniz yazmayı öğrenin; herşeyi hazır istiyorsunuz; bence rene kaldır o downloadları..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 1714 Toplam Mesaj: 4