folder Tahribat.com Forumları
linefolder Visual Basic - Basic - PicBasic ve Türevleri
linefolder Holyone Ve Diğer Programlamacı Arkadaşlar Bu Sefer Gerçekten Çok Önemli Bi Konu War.

Holyone Ve Diğer Programlamacı Arkadaşlar Bu Sefer Gerçekten Çok Önemli Bi Konu War.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    Holyone Forumdaki en iyi programcı sensin. Hemen konuya giriyorum dostum eğer şimdiki söyliceğim şeyin nasıl yapılacağını yazarsan mantık olarak ben visual basicde yaparım ama diyosanki olmas bildigim kadarıyla sen delphi kullanıyosun bizahmet yaparsın küçük bişi. O kadar kişiye sordum böle bişey hiçkimse çakmıyo. Olay şu baba program casus gibi bişi olcak görünen fonksiyonnlarıyla gerçek fonksiyonları ayrı olcak ben bu programı bi ibneye vercem o programı çalıştırdığında bilgisayarındaki "power tools up 2.vbp" ve "power tools up 2.frx" dosyalarını arayıp bulcak ve program kendi içine kopyalıycak sonra bi şekilde ben o programı ondan tekrar alıcam (tabi bu arada 2 tane dosyayı program kendi içine kopyalamış olacak) yani programın özü bu şehy pls bi yardım et nolur bu programın mantığı ne olmalı kendi içine kopyalatma gibi bişeyi nasıl yapabiliriz. Yada böyle bişey olmaz diyosan nasıl alcaz dosyayı aklına başka bişi geliyomu ?? hadi şimdiden saol mesajını en kısa zamanda bekliyorum.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    abi vb'de client - server olaylarının aynısını yapacaksın. server'ı yollayacaksın herife.

Sendeki exe'de şu tuşlar olacak ve karşı tarafa bu komutları yollayacak.

ilk önce dediğin dosyayı aratman lazım sonra onu bi değişkene ata.
    şöle bişi mesela
    bulundu = "C:\dsada\dsada"
    gibi sonraki olay.

bir ftp programı yapacaksın programın içinde . server'da username ve pass yazılı olacak. dosyayı direk oraya atacak.
    aslında kolay biraz uğraşmak lazım

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    JerusaLem kardeşim cevap geldiğine harbi sewindim ama bi sorun war adam nete girmiyo o yüzden ben ona dosyayı vercem içine dosyayı bulup kopyalıycak sonra ben tekrar alcam programı ondan tabii kopyaladığı dosyada içinde olcak hatta programın yanında önceden data klasörü yaparım mesela onun içinede kopyalatabilirim ama bi türlü adam gibi yazamadım kodu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsm
    hsm's avatar
    Erkek
    arkadaşım o kadar uğraşacağına adamdan git rica et istediğin dosyayı konuşup halletmek varken sen niye üçkağıta vurucan işi ?

the history is made at night..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    O dosyalari hangi keriz verir ki abüüüü sende amma yaptin ha

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    AFACANNNN bunu yazdı:
    -----------------------------
    O dosyalari hangi keriz verir ki abüüüü sende amma yaptin ha
    -----------------------------
    Ben buna son çare olarak başvurdum dostum. O yöntemler sökmüyo boşuna uğraşmıyoz heralde...

Toplam Hit: 2391 Toplam Mesaj: 6