Hortumcu Surkent-Host - Www.Surkenthost.Com.Tr.Tc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SONY
    SONY's avatar
    Erkek

Arkadaşlar anasayfada dolandırıcı domain firması başlığını gördüm..Bende sizi Surkenthost hakkında uyarmak istedim..Bu şerefsizler diyarhostta tokatladılar milleti..Şimdide www.hostingyardim.com da firma şikayetlerinde surkenthost'un siteyi kapatıp sırra kadem bastığı yazıyor..domainleri sahte kredi kartı ile almışlar.. o yüzden o firmadan domain alan (işallah yoktur bu forumda) yeniden ücret ödemesi gerekiyor domain alınan firmaya..

Ve arkadaşın biri site açmış.. www.surkenthost.com.tr.tc

Tüm rezilliklerini ifşa etmiş bu firmanın..aman di,kkatli olun öle 20 dalıra 25 gb bw verenlere balıklama atlamayın..Biz çok uyardık hostbul.net'i..hep reklamlarını yayınladılar..millet hostbul nete kandı..aman dikkat bu hortumcuları yaşatmayalım..

Hayat başkalarının ideallerini yaşamak için çok kısa. Kendi hayatında gölge olmak istemiyorsan, fark yarat, değişime açık ol.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    o piç kuruları benide dolandırdılar berk le kaan PİÇ i yokmu... ulan hepsinin anasını sikeyim bidaha adam akıllı yerden alacam hostumu salaklık bende :(

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek

Burak Baysan'ın kuzeniyse zaten bellidir :) bunlar dolandırıcın allahı :) benide calıstılar dolandırmaya :)

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    ya adamların domain adı bile com.tr.tc yani beleş niye aldınız ki bu adamlardan!

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    hea anladım

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

ne güzel işte... böyleleri olmasa bizim gibi firmaların değeri anlaşılmaz... :)

ben istiyorum şöyle iyi firmalar kazık yesinki bizim yıllığına 150 dolar çektiğimiz hostun değeri bilinsin..

ne güzel... devam devam :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SONY
    SONY's avatar
    Erkek

HostingYardim.com -Dan alıntıdır..

Surkent Sahtekarlık Belgeleri

1-Bir alt domain satıcısı olan surkenthost firmasından satın olmuş olduğunuz,domain isimleriniz, Surkenthost firmasının kullanmış olduğu sahte kredi kartı kullanımından dolayı 130 adet domain , domain register (kaydededici) firma ENOM tarafından kapatılmıştır.ve Surkenthost Webabinin alt bayisi olduğu için için bu domain ücretlerini Webabi İnternet Hizmetleri Ödemek zorunda kalmıştır. ( Bu konu ile ilgili yazışmalar Sayfa sonunda mevcuttur)

Surkenthost ile yapılan yazışmalar ve konuşmalar neticesinde bu paranın ödeneceğini söylediği halde bu güne kadar sadece 290 YTL para ödenmiştir.(2010 YTL Toplam Ödenmesi Gereken). Şu anda surknette hiç bir firma yetkilisine ulaşılamaktadır. Firmamız bu paranın ödenmesi için gereken süre beklemiş ve en son karar olarak bu domainleri sahiplerine geri vermeyi kararlaştırılmış bulunmaktayız.

2-Webabi AWBS hosting ve domain scripti Türkiye yetkili satıcıdır. Surkent bu scripti bile satın alırken sahte kredi kartı kullanmıştır....Bu kartlara itiraz olmuştur ve kartların parası idade edilmiştir.. Daha sonra nakit ödemek zorunda kalmıştır...

www.webabi.net/surkent/surkent2.jpg

www.webabi.net/surkent/surkent3.jpg

Msnden yazdığımız zaman cevap vermediler, ama başka bir isimle girdik ve yazdık müşteri sanıp yanıt verdiler...

Msn Kayıt :
    http://www.webabi.net/surkent/surkent.swf
    www.webabi.net/surkent/surkent2.swf

Bir müşterisine kestiği fatura....  lütfen toplama   ve tarihe dikkat

Enom Tarafından Gönderilen Mailler ve Yazışmalar

Original Message -----

From: Christine Graf

To: destek@webabi.com

Cc: info@tosolutions.net

Sent: Wednesday, August 24, 2005 6:27 AM

Subject: Regarding your sub-account surkenthost

Dear Reseller,

This email is to notify you that you have set up what appears to be a fraud sub-reseller. We have already received two chargebacks for reseller refills, and I’m sure that there are going to be many more in this instance. As of today, the individual has refilled the account at least 12 times, and has purchased in excess of 130 domain names with those funds. As we have a proxy and IP block of Turkey, the individual has been using various United States IP addresses to access our credit card processing and account creation.

Here is the situation as it stands now:

You are going to be financially responsible for all domains purchased, at your cost, and for every refill transaction that has been submitted. This follows the terms and agreements for our reseller accounts, as you were directly responsible for their activation. It will take me a few days to review everything that has been done in this account, as this is a serious issue. I have locked the account, and hopefully we have contained the damage done. Please know that this account has done thousands of dollars in credit card fraud, and will take time to research. If you have created additional accounts for this individual, I need to know immediately as to stop them from committing additional fraud.

I will place together a list of all domain names that will be pushed to your account, and the total dollar amount that you will need to compensate eNom for. Currently, it appears to be around $1500.00 USD. We can discuss arrangements for that once my investigation is complete.

If you have any questions regarding this matter, please contact me directly at Christine.graf@enom.com.

Regards,

Christine Graf

Fraud Prevention Manager

eNom Inc.

christine.graf@enom.com

fraudcredit@enom.com

Sonuç :
    1- 3,99 asla domain olmaz bunu biliniz,Domain. ican dan çıkış fiyatı 6,85 tir büyük satıcı firmalar zaman zaman kampanya düzenler ama bir yıl sonraki yenileme fiyatı farklıdır.
    2-Her serverin ve şirketin % 6 veya % 7 gideri vardır. Bir server alıp bunu satmak çok kolaydır, ama hizmet ve destek önemlidir...

3-Bu adam ülkücü ayalarına yatmaktadır, ama ülkücler duysa oyacaklar,, ve anakara merkeze bu konuda yazı yazıldı ve görüşüldü,, Bir çok forumda başbuğu veya ülkücü hareket enegelenemez yazanaynı kişidir aldanmayınız

4-Lütfen bundan böyle bu tür pisliklerin çıkmaması için güç birliği yapılsın...

5-Elinde buna benzer belegeler olan lütfen buraya eklesin

Saygılarımızla

Webabi İnternet Hizmetleri

Hayat başkalarının ideallerini yaşamak için çok kısa. Kendi hayatında gölge olmak istemiyorsan, fark yarat, değişime açık ol.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rbx
    Rbx's avatar
    Erkek

SURKENTHOST HAKKINDA

ir2 kardeşimizde biliyordur .. SurkentHost sunucularını bir dönem bizde host ettiriyordu ve bizden vps alıyordu millete dedicated sattım diyormuş....
    Ve biz bu konu hakkında araşdırma yapınca millet siz * firmasından karşılıyorsunuz makinelerinizi dedikleri zaman ise bizi kötülüyorlarmış Nitekim "ir2" sayesiyle bunu örendikden sonra tüm işlemler yapılıp bütün "VPS" leri Power Off olmuşdur

Simdi VPS nedir diyen arkadaşlar olacak..

VPS ( Virtual Private Server ) yani Bir sunucu kiralayip sunucuyu 4 e veya artık kaça bölcekseniz bölüyorsunuz bu bolunen parcalardır..

Bu parcalar aynı dedicated server gibidir.. gene full root erişim gene Administrator girişler hersey mevcuttur ama %100 Dedicated değildir fiyatlar mak'ul oldugundan dolayı bazı firmalar bu sunucuları tercih etmişdir..

Teşekkürler...  {Şuanda Ödemesi geldikce sunucuları kapatılmaya devam ediyor sanırsam 4 5 adet vps leri var ve Normalde tüm müşterilerimiz gizlidir. ancak böyle durumda şerefsizlik bizede yapılıyorsa insanlar ekmek yediği insanı hayvan yerine koyup servis sağlayıcısınıda böyle emellerine alet ederlerse o zaman buna DUR demek gerekir }

Olma Keser Gibi Hep bana Hep bana Olma Rende Gibi hep sana hep sana ol Testere Gibi bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    la bunlar diyarbekir li olm :D kürtlerin yüzkaraları diyarbakırdan sağlam adam çıkmaz. hırsızlarıyla meşur a.q. nası alırsınız bunlardan.

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rbx
    Rbx's avatar
    Erkek

:)) Suanda .com.tr.tc deki okunanları okuyorum

Xeon Dedikleri dogru bu arkadaslarin ama öyle bir ballandıra ballandıra anlatılmışki Ben onlardan sunucu aldıgımı zannettim ve Sunucular XEON 3.2 Değil Xeon 2.8 idi
    Dual Xeon 3.0 Sunucularımız yeni satın alındı bunlara verilen 2.8 dir kapanmalarında bizle olan problem değil ödeme problemleridir. hiç bir şekilde firmamız bu dolandırıcılıkdan sorumlu değildir.

Olma Keser Gibi Hep bana Hep bana Olma Rende Gibi hep sana hep sana ol Testere Gibi bir sana bir bana...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

www.siberdesign.com adlı piç kuruları da dolandırıcı a.q

aklınız warsa siberdesign.com dan host felan almayın !

Toplam Hit: 3992 Toplam Mesaj: 11