Hosting 300Gb Diskspace 3,000Gb Bandwidth

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    evet arkadaslar belirtigim gibi bu hostingi veren sirket www.domainhost.com korkum kazik atmalari yani ek olarak da ucretleniririler mi diye korkuyorum alamyada aradim bulamadim baska siteler buldum 11gb webspace veriyorlar 2€ aylik ama yan olarak kurallara uymasan 200€ ceza böyle gizli seyler var ingilizcem de pek iyi olmadigi icin sizden yardim istiyorum nasil bi site deger mi degmez mi burdan host alanlar var mi? memnun mular? yada bu site hakkinda bisiler biliyormusunuz yardimci olursaniz sevinirim

Not: ben normalde hic konu acip yardim istemem google amcayla yahoo dedeye basvururm yada her forumu teker teker gezerim ama bu sefer galiba bulamadim herkese iyi geceler..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    hoca yapıkredinden sanal kredi kartı oluştur aylık ne kadar çekmeleri gerekiyorsa o kadar limit ve fazlasını isteselerde alamıyorlar. Ben elli dene dreamhost tan bw geçiş ücreti ödenmek zorunda bırakıldım ama saolsun yapıkredi beni kurtardı :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    sagol kardes de ben almanyadayim bunu bi bankayla konusim sagol ama genede belki ordan host alip memnun kalanlar da vardir die sordum..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek
    dikkat edersen, bantgenişliği 3 gb.virgülün yanındaki sıfırlar hiç bir değer ifade etmediği halde, göz boyamak için yazılmış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

nothing bunu yazdı:
    -----------------------------
    dikkat edersen, bantgenişliği 3 gb.virgülün yanındaki sıfırlar hiç bir değer ifade etmediği halde, göz boyamak için yazılmış.

hayır bea 3 gb değil 3000 gb o... yani 3 TB

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

fiyatlari neden bu kadar uygun ilginc...

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

adamın oraya ben dolandırıcıyım mı yazması gerekiyo ..fake oldunu anlamak için..300  gb nereye kime veriyosun a.g..2  gununde  pass ların ucar:)bunuda kendileri bizzat yapar...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakusta
    manyakusta's avatar
    Erkek
    Tayok bunu yazdı:

nothing bunu yazdı:

matematiği iyi bilmek lazım yoksa yarım matematik adamı candan eder :)

300 GB of Disk Space
    "3,000 GB/mo. Bandwidth"
    Web-site builder
    Web-based e-mail
    24/7 E-Mail Support
    Site Statistics

"." sayının okunu kolay olsun diye aralara konur virgül ise ondalıkları belli etmek için ha belki o siteyi hazırlayan bunu bilmiyordur yada biliyordur güzel bir kazık yöntemidir . . .

İmza . . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    manyakusta bunu yazdı:
    Tayok bunu yazdı:

nothing bunu yazdı:

matematiği iyi bilmek lazım yoksa yarım matematik adamı candan eder :)

300 GB of Disk Space
    "3,000 GB/mo. Bandwidth"
    Web-site builder
    Web-based e-mail
    24/7 E-Mail Support
    Site Statistics

"." sayının okunu kolay olsun diye aralara konur virgül ise ondalıkları belli etmek için ha belki o siteyi hazırlayan bunu bilmiyordur yada biliyordur güzel bir kazık yöntemidir . . .

mantiken dedigin dogru ancak,adamlar seninde söyledigin gibi nokta yerine virgül koymuslar yanlislikla.
    cünkü : http://www.domainhost.com/pvtlabel/pvt_pricing.bml
    buraya gir dedigimi anlarsin.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yahu 300 gb hosta 3 gb bandwithmi olur sacmalamayın 3000 gb o...

Noktası virgülündede sorun yok problemsiz...

Bu tip işlerde biz paypal accountuna fln kredi kartından para yatırıp ödemeleri paypaldan yaparızki extradan hesap kitlenmesin bize...

www.securemate.com dan alabilirsin.. tavsiye ederim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    tsk arkadaslar ben secimimi www.dreamhost.com a yapicam paypal le arti code verip 75$ dusuyolr yani aylik bana 3bucuk sollar olucak herkese yeinede tsk ederim.
Toplam Hit: 2342 Toplam Mesaj: 11