"Hotmail Passwords"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orangejuice81
    orangejuice81's avatar
    Erkek

sayın tarikat şeyhim, şeyh yardımcılarım, ve değerli mürit dostlarım. msn hack işinde işin ehli olmayanlar konuşmasın, bizi yanlış yönlendirmesin boş boş işlemlerle bizi uğraştırmasın. ilgilileri şeyhimize şikayet ediyorum. şunu ifade etmek istiyorum ki, ben hayatımda ilk kez - bilgisayardan okadar anlamama rağmen - tam 3 yıl önce üniversite yıllarımda şeyhimiz hollyone tarafından icra edilmiş bir programla kesin sonuç aldım. hatırlıyorum. şöyle ki, eski kullanmadığım bir mail adresinde denedim. bi mail geldi inbox ta. açtım. ekranda problems in signing dedi ve retype your password dedi bende yazdım ve o şekilde şifre kendi belirlediğim mail asıl mail adresime geldi. sonra bunu 10-15 arkadaş üzerinde denedim ve %95 başarı sağladım. sonuç ekranda "Problems in Signing" yazısını kopyalamışlar yani mesaj olarak göndermişler, kurbanda bağlantı koptu sanarak şifresini tekrar giriyo ve sonuç şifre bizim maile geliyo.  Nitekim ben tahribatla 4 yıl öncesinde bir arkadaşımın bu tavsiyesiyle tanıştım. bunu nasıl yapmış şeyhimiz tekrar böyle bir hizmeti uygulamaya geçiremez mi?

İlkokul Çağlarımdan 24 Yaşıma Kadar Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chaki
    chaki's avatar
    Erkek
    o dediğin olay fake mailin ta kendisidir. şu andada hala aynı yöntemle şifreyi alabiliyorsun. ama eskiden birkaç farkı var.  hotmail bir kaç önlem aldı ve fake mailleri inbox a değil junk maile gitme olasılığı yüksek (kullanıcı ayarlarına bağlı olarak). Diğer önlemde bazı html kodları çalışmıyor. Yani önceden fake mail atınca direk aynı pencerede fake açılıyordu. Dolaylı olarak vatandaş bağlantı koptu sanarak direk giriş yapıyordu. Url de hotmailin url si gözüküyordu. şimdi bariz olarak verdiğin linke tıklayacak farklı url de 2. pencere açılacakta adam o pencerede şifresini girecek. ölme eşşeğim ölme.. (1-2 keriz avlarsın tabii ki)
Toplam Hit: 1482 Toplam Mesaj: 2