Hotmail Şifre`Si..!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek

adam hotmail şifresi hackliyo ve bizimle paylaşmıyooo neden acabaaaaaaaaaaa

ve sunu söyleyeyim su anda calısan fake mail yok yok yoooook varsa cıkarsınlar karsıma kodlar eksik olmasda artık kapadılar warng msj veriyo hot bundan sonra

ama kardes nasıl kolay yöntemle çözüyosun merak ettim yawww galiba malüm oluyoo

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

atat bunu yazdı:

Bende Hotmail şifresini kırıcı program var ama internette vermicem para ile satış var. ayrıca sadece hotmail değil mynet yahoo diğer web sayfaları admin mailleri gibi bir çok mail adresini kırıyo. kullanması çok kolay bi şey

Vay anasını gevurun yaptığı programa bak.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OzCaN_23
    OzCaN_23's avatar
    Erkek

arkadasim sana verecegim adresi tikla ve Uygula vede Konu olarak muthis bisey bulki karsiki kurban anlamazsin davayi sevgiler saygilarimla özcan...

http://members.lycos.co.uk/sasaphp/index.php?

özcan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    OzCaN_23 bunu yazdı:

arkadasim sana verecegim adresi tikla ve Uygula vede Konu olarak muthis bisey bulki karsiki kurban anlamazsin davayi sevgiler saygilarimla özcan...

http://members.lycos.co.uk/sasaphp/index.php?

buda olmuyo

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkMasTeR
    DarkMasTeR's avatar
    Erkek

WaLLa arkadaşLar bende bir tane program var  süper işe yarıyor bir sürü maiL hackLedim o program sayesinde.. Programın özeLLigi kısaca şudur... bir worLd pad beLgesine 1000 tane deişik uzunLukLarda rakamLar yada harfler yazın ve programı açın hazırLamış oLdugunuz worLd pad beLgesinin yerini gösterin ... ve programı başLatın ..!!!! sayet sizin yazmıs oLdugunuz sayıLaardan yada numaraLardan biri  tutarsa size kurbanın şifresini anında gösteriyor.. ve bu kadar..! sizde bir mail kırdınız ama asLa unutmayın  bir HACKER deiLsiniz ..!!

Programın ismi... Hotmail Password cracker ...

Sayet programı gene buLamazsanız bana maiL atmanız yeterLi oLacaktır size yoLlarım .. SaygıLar ..!!

Agaç Ne Kadar Uzarsa Uzasın Göğe Değmez ...!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

hoja bu dediin brute force oluor we maillist indirebilirsin herhangi bi yerden, sallamak saçma size muthiş bi maillist adresi weriyim her harf için bi tane war. www.accessdata.com/dictionaries.htm

Mail hackle uraşmak bana saçma gelior pc hacke kas ordan mailleride alırsın ztn. Hadi kolay gelsin...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 14439 Toplam Mesaj: 17