folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Hotmail Ve Outlookta Tüm Maillerin Silinmesi

Hotmail Ve Outlookta Tüm Maillerin Silinmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı
    whoobay bunu yazdı

Benim hatırladığım kadarıyla microsoft servislerinde 2 ay gibi süre hiç giriş yapılmayan mail hesapları sıfırlanıyor.

Abi sikerim olur mu ole muhabbet benim girmedim max 3 aydir. Bence geri getirilir ama adamlar getirmek istemiyor. Aranizda microsoft turkiyede felan calisaniniz varsa olay ne deil ne deildir tam bilgilendirme yapabilcek olan var mi ? Agalar 10 yillik data 3 ay girmedik die silinir mi ? Yasal yaptitimlar felan yokmudur acaba.hayir teknik adamlarida mal aciyom telde soruyom hala bana  silinen kutusuna ordan geri al diyo. Amk mallari ya..

O yüzden mailleri bir mail programına tanımlayıp arada bir gönder/al yaptırmalı.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    buzukatak bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı
    buzukatak bunu yazdı

Hotmail Outlook'a geçeli 3 yıldan fazla oldu hocam :/

1 yıl girmediğin posta kutun tertemiz hale getirilir.

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/outlook/account-closed

hocam maksimum 3 aydır girmedim hade hafıza kaybı yaşadım diyelim 4-5 ay olsun  bu nedir ya  10 yıllık veri  way amk resmen gitti

Bundan çok eminsen bastırmalısın veya kuşkulanmalısın. Hesabına girilip temizlenmiş olma ihtimalini gözardı etme.

Buradan hareketlerini incele, gerçekten son 1 yılda girmiş misin veya şüpheli bir giriş yapılmış mı?

Herşey olması gerektiği gibiyse, buradaki ekran görüntüleri detaylı bir şekilde ve mümkünse İngilizce anlatarak Outlook'a bildir.

https://account.live.com/Activity

hiç bişi yok burda aktivite olarka sanki hesabı amk bugun oluşturumuşum gibi :S şaka gibi başka hesabım  vardı 3 yıldır girmediğim öylesine  onu açtım şimdi onda hiç bi sıkıntı yok spamlar bile duruyor. hala anlamış değilim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

4 yıl önceydi sanırım aynı sorun başıma geldi. Bu grafikleri, görselleri vs değişmişti elemanlar 1k dan fazla maili silmişlerdi. İçerisinde kore sunucularında oynadığım online oyun account bilgilerim vs vardı. O günden sonra Avrupa piyasasına yönelmiştim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

şuan mail serverlar arasında en stabil çalışan bana göre yandex onun dısında microsoft w.cn olayında amına koyup bütün maillerimi silmişti o günden beridir kullanmam:)

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

microsoft community kısmında başlık aç..zamanında sildiğim bir maili ordaki admin geri yollamıştı bana

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

microsoft community kısmında başlık aç..zamanında sildiğim bir maili ordaki admin geri yollamıştı bana

microsoft community  kadar geri zekalı insanlar görmedim ben. Adam hala standart fix cevaplar veriyor. Bilmiyom de gitti de yok oldu de gerizekalıyız de silmişiz de soğuk su içte. Hala yok efendim şunu tıkla adama yaptım diyom  gene aynı cevabı alıyom.Daha komik tarafı benim gibi 50 kişi yardım için aynı konuyu açmış  onlarada aynı cevap ama sorunu çözülen sıfır

Toplam Hit: 4003 Toplam Mesaj: 17
mail microsoft outlook hotmail