Hotmail Xss Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hotmail cookie çalarak hackleme yöntemi vardı adamın cookileri çalınıyordu sonra kendi cookielerinle deiştiriyodun. sayfayı yenileyince adamın mail adresindeydim. şimdi böyle çalışan bi yöntem varmı arkadaşlar.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

xss mi kaldı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Vardı,hala var ama artık eskisi gibi direk olmuyo.Çalışan xss var mı ben de bilmiyorum,sürekli çıkıyor sürekli kapatılıyor.Bi rus sitesi vardı adını hatırlarsam koyarım buraya onlar yayınlıyo paso

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

Xss halen bir çok büyük dev sistemlerde mevcut fakat Hotmail.com da Live maile geçişle bir takım önleme gerçekleştirildi.Cookie çekebiliyorsun fakat gelen cookie eksik ve şifreli olarak gelmektedir.Yani cookie çözümleme veya kullanma imkanın olmuyor.Fakat diğer mailler için xss halen geçerlidir.

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serserimsi
    Serserimsi's avatar
    Erkek

hotmailde artık bu açık kalmadı be..

serseri mayın xD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

THE_MILLER bunu yazdı:
    -----------------------------

Xss halen bir çok büyük dev sistemlerde mevcut fakat Hotmail.com da Live maile geçişle bir takım önleme gerçekleştirildi.Cookie çekebiliyorsun fakat gelen cookie eksik ve şifreli olarak gelmektedir.Yani cookie çözümleme veya kullanma imkanın olmuyor.Fakat diğer mailler için xss halen geçerlidir.

-----------------------------
    Eksik geliyor kısmı biraz sallanmış olsada şifreli gelebiliyor olabilir.Şifreli gelse nolcak gelmese nolacak.bi al da decodeyi ben yaparım: D

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byercie
    byercie's avatar
    Erkek

nerdee eski günler  :))

-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

5 senelik mevzu bu :).Belki hala vardır ama hotmailde olmaz gibi bayaa başı yandı çünkü.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2056 Toplam Mesaj: 8