folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Hoverboard Yaptıklarını İdda Eden Ekip, WTF?

Hoverboard Yaptıklarını İdda Eden Ekip, WTF?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı

hahhahahha bu çok guzeldi.

uzun zamandır en anlamlı capslerden olduğunu düşünüyorum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bende dun izledim, saka yapmislar hocam millete. Boyle durex in de acil kondom hatti reklamini yapmislardi ios uygulamasi falan diyordu :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Milleti niye kandırıyon holy, fake. Siteden belli amq vidyoyu izlemeye gerek yok.

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

kyle xy diye bi dizi vardı. bilimkurguydu. bi bölümünde liseler arası hoverboard yarışması gibi bişey düzenlenmişti. yani bizim eleman bilimkurguydu ama normal dünya normaldi. o zaman dedim ki nasıl yani olabiliyor mu böyle bişey? eleman sanayi tipi mıktanıslat falan kullanıp bişeyler yapmıştı. 1 dakika falan havada kalabiliyordu. şimdi iyice kafam karıştı. velev ki böyle bi teknoloji varsa satıp parayı kırarlardı ya. niye sikindirik bi site açıp bir videoyla artizlik yapsınlar?

snayı bır tıpı mıknatısla normal yercekımını ıttıren! yanı gerı tepme saglayan bır duzenek yapamazsanız

bu dedıgını super mıknatıslar la super ıletkenler uzerınde olur ancak

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Ölmeden önce ki hayalim beyler.

Yerçekimini Yenmek.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 2987 Toplam Mesaj: 27