folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder HP Bluetooth Driver Sorunu? (Win7)

HP Bluetooth Driver Sorunu? (Win7)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

HP pavilion dv6000 için bluetooth driver lazım millet win7. arattım bisürü buldum indirdim denedim olmadı bezdim artık.varsa elinde uplarsa ii olur.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

up

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

hocam bende hp compac mini var,win7 ye geçince connecting manager driverını bir türlü kurmadı sürekli hata verdi,sitesinde 5-6 tane vardı alayını denedim olmadı.Garantisi hala devam ettiği için email ile teknik destek aldım.Bios u güncellettirdiler ve sorun çözüldü ;) garantin devam ediyorsa sende mail ile teknik destek al,kesin çözüyorlar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Kötü haber aşağıdaki modellerin hiç biri için HP, win7 driverı yayınlamamış :(

http://h20180.www2.hp.com/apps/Lookup?h_lang=tr&h_cc=tr&cc=tr&h_page=hpcom&lang=tr&h_client=S-A-R135-1&h_query=pavilion+dv6000&submit.x=3&submit.y=5

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

win 7 geçirdiğim hiç bir makine bluetooth driver ile ilgili bir sıkıntı çıkartmamıştı direk bluettoth tanınımış bir şekilde açılıyordu makine

artı olarak hp nin kendi sitesinde ürününüz ile ilgili win7 driverları açılmıştır saten oradaki ilgili driverlara bakın

tavsiyem hp makineler çoğunlukla bluetooth için wireless asistan programının yüklenmesini istiyor. yine kendi sitesinden bunu çekip deneyebilirsiniz

AMD Rulezzz =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

win7 için yayınlamamışsa eğer driver vista için olanları deneyebilirsin. win7 ilk çıktığında win7 driverı bulamadığım aygıtlara vista driverı yüklüyordum hiç biri sorun çıkartmadı şimdiye kadar

AMD Rulezzz =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

saolun millet araştırmaktaym tekrardan

Toplam Hit: 1836 Toplam Mesaj: 7