folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder HP Compaq Dx7400 Drivers Lazım Acil Help Me !

HP Compaq Dx7400 Drivers Lazım Acil Help Me !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ixn5r
    ixn5r's avatar
    Erkek

Sa . HP Compaq dx7400 Driverleri lazım Özellikle Ethernet Kartı Driveri. Şimdi Bir çoğunuz googlede yazacaksınız ve ilk şu site çıkacak

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?lang=en&cc=us&taskId=120&prodSeriesId=3459270&prodTypeId=12454&objectID=c01155744

evet pc budur tüm driverleri indirdim ama bu driverler hiç bi işe yaramadı bu driverler yüzünden 4 üncü kezdir formatlıyorum pc yi kafayı yedim . Yardım pls :S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

daha kolay bir yol söyleyeyim o zaman

pc wizard yada everst isimli programlrı indirip kur, oradan ethernet kartının marka ve modelini al, o şekilde arama yap direk sonuca ulaşırsın..bulamazsan buraya yaz ben bakabilrim senin için..

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    formatlamadan önce driver genisus veya driver magician programıyla driverlerini yedekleyebilirdin ? vistadan xp'ye mi geçiş yapıyorsun hocam..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ixn5r
    ixn5r's avatar
    Erkek
    legion_of_doom Hocam Pc Wizard ı indirdim Kurdum Ethernet Kartına Netlink BCM5786 Gigabit Ethernet PCIe yazıyor . Kartın ismi Bumudur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

evet o dur.. ben de arayayım..

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ixn5r
    ixn5r's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

onları kuracağını sanmıyorum 122 kblik dosya.. arıyorum ben sağlam bişey bulamadım daha.. sen evertst ile denesene.. biraz daha bilgi edinebilirsin.. bunların bi alt modeli daha var snaırm..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

büyük ihtimal bu hoca driver

indirdi mi daha önce?

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=en&cc=us&prodTypeId=12454&prodSeriesId=3459270&prodNameId=3459272&swEnvOID=1093&swLang=13&mode=2&taskId=135&swItem=vc-53701-1

direk download a bas.. xp prof. 32 bit

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ixn5r
    ixn5r's avatar
    Erkek

BUNU İNDİRMEMİŞTİM DAHA ÖNCE HOCAM  pc yi kapatım diğer pc ye geçim bi bıktım pc leri değiştirmekten inş bu olur olur yada olmazsa yine gelip cevap yazarım şimden tşk geliyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ixn5r
    ixn5r's avatar
    Erkek

Tamam oldu Senın o taşağlarını yerim yaw sen bi dahisin Sakasına ve keften öle diyorum Tam 2 gündür arıyorum sonunda oldu şükürler olsun ALLAHA EMANET OL KRAL SENSIN

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    :) bu hp nin resmi sitesinin driveri hoca.. sen dedin ordakiler işe yaramıyor diye o yüzden uzun oldu..işin hallolduysa sevindim diyarbekirli hemşehrim:)

Toplam Hit: 1676 Toplam Mesaj: 11