folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Hp Dv6-1235Et [Oyun Performansı-Bilgi İstek]

Hp Dv6-1235Et [Oyun Performansı-Bilgi İstek]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hp den özellikle dv serisinden mümkünse uzaya kadar kaç. başına bela alırsın hocam. verdiğin paraya yazık. onun yerine git acer al ondan 10 kat daha iidir.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

celik bunu yazdı:
    -----------------------------

Sen kendi yorumunu oku, kiminki dandik anlarsın.. Şans isiymiş..

2.5 senedir hp kullanıyorum..

2 kere anakartım yandı.. Gpu sorunu yüzünden..

Baska bir arkadasım , hp notebooku ile nete giremiyor..Wireless kartı sürekli arızarlı..

Sana gpu yüzünden anakartı yanmıs 1000 tane dv2000 kullanıcısı bulurum..

Sana wirelles kartı yüzünden zırt-prt servise gitmek zorunda kalan 1000 tane dv6000 kullanıcısıda bulurum..

Daha sayıyım mi??

Arkadas oyun oynamak ve 3d program kullanmak istiyor..Hp notebooklarında her zman cag dısı gpular kullanıyor..

iyi bişi taksada mutlaka bir sorunu cıkıyor..

Anladın mı şimdi evladım...

-----------------------------

sana diyorumki öyle mesaj yazmadan önce sebebini adam akıllı açıklaki ona göre neden öyle düşündüğünü anlayıp ona göre fikir yürütelim. artist artist konuşmanın lüzumu yok, atarını kendine sakla. efendi gibi yorumunu yap çekil. bazı seriler arızalı olabilir ama bunu kalkıp tüm markaya mal etmeniz akıl işi değil. pavilion yeteri kadar isim yapmış bir model zaten :) dv2000 ve dv6000 sorunlarından bahsetmişsin. her markada belli başlı problem yapan seriler modeller illaki çıkar ama bunu tüm markaya mal etmek doğru değil. illa hp alsında demiyorum. sadece o tür üstü kapalı yorumlar hoşuma gitmiyor, açıklamasını istiyorum hepsi bu.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

hala öneri bekliyorum =).. up up up...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam ben işim gereği laptop tamiri yapıyorum. sana hp lerin kronik arızalıarını sayayım

dv2000-dv6000 lerde gpu -wireless sorunu oldukça yüksek ihtimal. dv4000-dv5000 lerde usb sıkıntısı var. bir süre sora usb ler cıvıtıyo. bunlardada gpu sorunu ile karşılaştım.

nx serilerininde kronik arızaları var. nx6110 mesela. kullanılan bir kondansatör sürekli arıza yapıyor. ufacık bi kapasite makinanın açılmamasına sebep oluyor.  bu kapasiteyi söksen çalışıyor ama o ayrı konu. 6125 lerde hoparlör sorunu var v.s. v.s. bu liste uzar gider. ben en sık karşılaştığım model-marka arızalarından bahsettim. listeyi uzatabilirim daha. hp den sağlam makina çıkarıp memnun kalmak gerçketen ama gerçekten şans işi.

edüt: acer ın iyi modelleri var onlardan alabilirisin. asus veya maddiyatın iyisede sonyden şaşma.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

hp den vazgeçtim asusların ekran kartları hoşuma gitmedi =) biraz pahalı da olsa bunun hakkındaki düşüncelerini neler ?..

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125031101&CS_Category=_SBA_63_1662_444_915&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

Toplam Hit: 2763 Toplam Mesaj: 16