folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder HP Laptop Ekran Kartı Update Sorunu...

HP Laptop Ekran Kartı Update Sorunu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astegmen
    astegmen's avatar
    Erkek

Hp laptopu 4 ay önce satın aldım.2 Ay sonra bilmiyorum ne sorunundan bilgisayar açıldıktan sonra masa üstü normal açılıp ekran birkaç defa kararıp geliyor sonra düzeliyordu.Servise götürdüm, ekran kartının güncellemesi yapılmamış bu sorun o yüzdenmiş dediler.Tekrar bir daha aynı sebeple götürünce aynı uygulamayı ücretsiz yapalım dediler.Bunun bir driveri varmış, sonradan kullanabilmem için C'ye atmışlar ben de yanlışlıkla sildim.Bir daha götürsem saati 100 Dolardan muamele yapacaklar biliyorum:(.

Ekran Kartı Intel GMA 950 224 MB`a kadar paylaşımlı.HP sitesinde bu ekran kartının driverini buldum.

Yüklesem olurmu,düzelir mi?

Hatta bakmak isterseni linki:              

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=tr&cc=tr&prodNameId=3375995&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3375953&swLang=38&taskId=135&swEnvOID=2096#11360

Yardımcı olurmusunuz?

Bismillah Her Hayrın Başıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    Valla HP DV-6000 . 256 mb. GeForce 8400 GS bende indiriorum driveri hata verior amk :S

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Arkadaş sen bir defa daha götür rica et, walla billa bir daha silmecem de.Onlar yapar, bu krizde 100 dolara bile.....

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek
    bir ara mercedesin çalışanlarına dağıttığı hp laptoplar war dı aynı sorun onlarda da wardı ekran kararıyor sürekli hareket ettirince biz onun çözümünü bios güncellemede bulmuştuk bir deneyin derim

AMD Rulezzz =)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astegmen
    astegmen's avatar
    Erkek

eselcuker bunu yazdı:
    -----------------------------
    bir ara mercedesin çalışanlarına dağıttığı hp laptoplar war dı aynı sorun onlarda da wardı ekran kararıyor sürekli hareket ettirince biz onun çözümünü bios güncellemede bulmuştuk bir deneyin derim
    --------------------------------------------------------------------------------

Hocam peki bu güncellemeyi nasıl yapacağız?

Not: Everest Ultimate programını kurdum, oradan Bios kısmından bios update karşısında linki tıkladım.Hazır paket program çıktı, sadece tespit etmeye yarıyormuş icraat yok yani.

Bismillah Her Hayrın Başıdır
Toplam Hit: 2248 Toplam Mesaj: 5