folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Hristiyan Alemine Darbe :) "Http://Www.Casasanpiox.İt/"

Hristiyan Alemine Darbe :) "Http://Www.Casasanpiox.İt/"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek

Site anladığım kadarıyla ya kilise sitesi yada hristiyanlıkla ilgili  bir siteydi.Admin panelinin bir açığıyla haber ekleme bölümüne sızdım ve yönlendirme koduyla indexi bastım.Biraz lamerce oldu ama vatana millete hayırlı olsun.:):)

Link :   http://www.casasanpiox.it/

Admin Paneli Haber Ekleme bölümü yani : http://www.casasanpiox.it/admin/mod.asp?id=43

Doğru sölemek gerekirse hackten fazla anlamıyom işte anca böle yönlendirmelerle yetiniyoz.Biraz yardımcı olursanız sağlam şeyler yaparız :):):):)

Bu kadar vatana millete hayırlı olsun :):):):):):)

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

http://www.casasanpiox.it/ alsana :D

editlemiştim lan niye değiştirdin :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek

işte onu editlemesi iş sitede bir ibnelik buldum  bende baştan koyuyom koyuyom olmuyo sonradan bişey buldum oldu biraz kafayı çalıştır bulursan alın site sizin olsun orospu sitesi olsun a.q. :):):):)

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    vatana millete hayrı olması nedemek adamların inancından sanane neye inanıyorsan inan ama baskasının inancına mudahale edemessin  hackledigin site  kimseye bi bok kazındırmaz bide turk bagragı koymussun yazık a.q ulkemezi bu kadar asaglamayın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kiretsah
    Kiretsah's avatar
    Erkek

müslümanmısın bilmiyorm ama

eğer müslümansan bil ki dinimiz hoşgörü dinidir

aç tarihini oku hangi gerçek müslüman hristiyan die başkasını aşagılamış ?

milletin dinine diline karışmayın, işte bu yüzden dünyada türkleri seven yokk sizin gibiler yüzünden!!!!

İnsan bilmediğinin düşmanıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek

1-)Bazı arkadaşlar aşırı saçma sapan konuşuyo

2-)Bu siteyi ben oturupta hristiyan diye hacklemeye çalışmadım uğraşmadım kafama göre açık ararken denk geldi ve admin panelindeki bir açıktan dolayı yönlendirmeyi bastım

3-)Dikkat edersen aadamların şerefine namusuna dinine karşı bir laf atmadım.Sadece index attığımla kaldım(Cw gibi bir sürü ayet , sure vetfa yazma gibi bir şeyim yok).

4-)Konu başlığı site bir hristiyan bilgi platformu olduğu için hristiyan alemine darbe koydum.Ha çok gücünüze gidip , yanlışda anlayışılıyosa yöneticilerden isteğim bir site daha hacklendi,veya admin paneli açığı istedikleri bir şekile soksunlar kabuldür.

5-)Bizim dinimiz hoşgörü dinimiş falan filan ötmeyin.Allaha şükür Müslümanım yeteri kadar dinim hakkında bilgiye sahibim.Yahudiye , Hristiyana putpereste karşıda taşıdığım bir düşmanlık yokk..:@. Sadece burada yaptığım "açığı buldunmu dalıcan" olayıdır.Çok bilmiş arkadaşlara duyrulur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    eauheuahuea ne şeker şeysin sen öyle :|

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

real_kürd abisi büyünce hekir olacak programları kırıp para kazanacak o :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Bir kerede kavga etmeyin a.k :D stifler olum sen gidip içki içsene işin mi yok?:D kilit.

Toplam Hit: 1516 Toplam Mesaj: 9