folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder HTC Müşteri Hizmetleri

HTC Müşteri Hizmetleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

24.02.2010 tarihinde vatan bilgisayardan htc hd2 almıştım telefondan gayet memnundum daha sonrasında ekranda beyaz bir leke vardı bir de fotoğraf makinesi modunda flash ışığı sürekli olarak yanmıyor diye servise göndermem gerekiyordu ancak bir türlü kıyıp da servise göndermemiştim. en son dayanamayıp 13.10.2011 tarihinde servise verdim. kvk telefonu teslim aldı ve 25.10.2011 tarihinde geri teslim etti. ekranı değişmiş. flashtaki sorun hala devam ediyordu... tuttum kvk çalışanına durumu izah ettim teknik servis personelini çağırdı adam baktı inceledi bir sorun yok fotoğraf makinesi modunda bu özellik yok dedi. iyi de o zaman o tuşu neden oraya koymuşlar deyince dumur oldu ve istanbul merkez kvk nın telefon numarasını verip burayla bir görüşün dedi. aradım durumu anlattım tekrar gönderin bakalım dedi bende 15 gün daha telefonu bekleyemem eski servis formundan telefonu teslim alın ve 15 iş günü dolduğunda bana muadil bir telefon gönderin dedim. bunu yapamıyoruz dediler. htc müşteri hizmetleri ile görüşüp size tekrar döneceğim dedim ve htc müşteri hizmetlerini aradım. adama durumu izah ettim. adam da bana telefonu tekrar servise gönderin bununla ilgili özellikle ilgileneceğim her gün de sayfamızın chat kısmından hatırlatın eğer problem rom kaynaklıysa ( ki rom kaynaklı olduğunu söyledim. 1.64 rom sürümünde bir problem yok ama 3.14 sürümü bu hatayı veriyor) telefonu bir üst versiyonu ile değişeceğini söyledi. şimdi telefonu tekrar servise veriyorum :D htc hd2 nin bir üst versiyonu htc desire hd! gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Evo 3D çokmu abartı gençler, sensation yada desire hd mi alsam bende ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı sensationun satışı bildiğim kadarıyla henüz yok desire hd bayağı ii duruyor evo3d sağlam makina ama gereksiz çünkü 3d çekimde mpixeli düşüyor...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

crafty bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

hacı sensationun satışı bildiğim kadarıyla henüz yok desire hd bayağı ii duruyor evo3d sağlam makina ama gereksiz çünkü 3d çekimde mpixeli düşüyor...

hacı alacaktım temiz buldum garantili 750 ye, alet öküz gibi anasını satıyım onu nasıl muhafaza edicen ? (desire hd)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

KVK iyi incelemiyo hoca öylesine yazılıp atıp gönderiyolar

ben Genpaya gönderdim çok memnun kaldım hoca tek aksilik hafıza kartımı kaybetmeleri oldu 1 hafta sonra orjinal nokia hafıza kartı gönderince gönlümü kazandılar :D

onun öncesinde kvk ya çok telefon gönderdim 2 ay sonra eski haline geldi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

KVK iyi incelemiyo hoca öylesine yazılıp atıp gönderiyolar

ben Genpaya gönderdim çok memnun kaldım hoca tek aksilik hafıza kartımı kaybetmeleri oldu 1 hafta sonra orjinal nokia hafıza kartı gönderince gönlümü kazandılar :D

onun öncesinde kvk ya çok telefon gönderdim 2 ay sonra eski haline geldi :)

abicim doğubankta var KVK nın amına koyduğu telefonları satıyorlar, işletim sistemi ile oynamış, 2.el 700 e alacaksam orjinal, KVK malını 400 e veriyor, KVK HTClerin amına koyuyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

desire s oneririm cok memnunum zaten 1kac gune kadar sense 3de gelecek 1kac ayada icecreamsandwich ve sense 4 u yayinlayacaklar

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ne sanslı ibnesin olm :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 1954 Toplam Mesaj: 8