Htc One M9 Plus Mı Htc One A9 Mu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

htc one m7 ve one m8 dışındaki tüm kullanıcılar pişman hocam.

yapma eyleme  yıl 2015 testlerde kamerasına sövülen işlemcisine sövülen bu kadar ezilen başka bir cihaz yok + orga segment özelliklerini üst segment fiyattan satmaya çalisiyor HTC

s6 , g4 , lg v10 veya note 5  hepsi tokatlar bunu 

Valla bir eniştemde var m8 o gayet memnun.. birde bir başka rakdaşta var m8 mi bilmiyom fkat o da 2 senedir kullanıyom diyor öve öve bitiremiyor..  o yüzden htcy bir şeyrttiydim emme..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

şu 3 boyutlu görüntü için arkada 2 kamerası olan modelini kullandım. çok kötü bir cihaz.

okadar parayı hak edecek nesi var diye bayağı kurcaladım ama birşey bulamadım.

onun yerine o paralara  adam gibi not 4 yada alpha gibi estetik güzel cihazlar tercih etmelisin.

htc lerin hepsi motor takozu gibi cihazlar.  o öndeki hoperlörler ne öyle. 3 gün sonra toz pislik doluyor.

Toplam Hit: 1420 Toplam Mesaj: 13
htc m9+ htc a9