folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Htc Wildfire S Download

Htc Wildfire S Download

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc3
    pc3's avatar
    Erkek
    merhaba htc wildfire s kullanıyorum.opera mini browser tarayıcısından otomatik olarak dosyaları download yapma şansım varmı ? teşekkür ederim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Htc Wildfire S Download ? burda ki soru işaretini kaldır istersen admin yada modlar silebilir konuyu

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pc3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    merhaba htc wildfire s kullanıyorum.opera mini browser tarayıcısından otomatik olarak dosyaları download yapma şansım varmı ? teşekkür ederim.

biraz daha açıklayıcı ol hacı 10 yıllık üyesin bi de ya nasıl bi konu açmadır bu. Otomotik olarak dosyaları download yapma nedir ben burayı hic anlamadım mesela. Ayrıca dipnot olarak söylemek istiyorum opera mini browser kullanmayın her zamana opera mobil browser kullanın tüm özellikleri etkin kullanmak için

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc3
    pc3's avatar
    Erkek
    ben kardeşiyim :) siteden mesala müzik indircem fakat bağlantı bagzen kopuyor bunun önüne gecmek için flashget tarzında bi program varmı.umarım anlatabilmisimdir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pc3 bunu yazdı:
    ben kardeşiyim :) siteden mesala müzik indircem fakat bağlantı bagzen kopuyor bunun önüne gecmek için flashget tarzında bi program varmı.umarım anlatabilmisimdir.

markette downloader programları var bi bak istersen şuan cepten yazıyorum bakamıyorum sonra bakarsam dönerim bu konuya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

pc3 bunu yazdı:

markette downloader programları var bi bak istersen şuan cepten yazıyorum bakamıyorum sonra bakarsam dönerim bu konuya

bende bakındım ama bulamadım ,androitler için youtube dan video çeken program varmı ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

piradomim bunu yazdı:

bende bakındım ama bulamadım ,androitler için youtube dan video çeken program varmı ? 

tubemate

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 972 Toplam Mesaj: 7