Html Dersleri 5 (Hazir Kod)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    evet arkadaşlar hiç html bilgisi olmayan arkadaşlar için başlattığıız derslerin 5 .sindeyiz. bu dersde hazırladığımız siteye nasıl dışarıdan kod ekleriz bunu göreceğiz. birtane merlyn yaptık hani siteye girince sakallı dede geliyo sonra matrix yazı yaptık felan filan yani özet olarak kodları siteye hatasız eklemeyi gördük
    Ders 6 da bir de Microsoft Office Publisher 2003 için hazır kod eklemeyi göreceğiz. Sonra 7. Dersde Bu öğrendiklerimizde bir index hazırlayacağız hackerlar için 8. ders de Normal bi ana sayfa hazırlayacağız.
    boyutumuz yaklaşık 2,5 Mb şifre yok heç bişi yok :D kolay gelsin saygılarımla
    http://www.hemenpaylas.com/download/400247/clip0010.rar.html

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek
    hoca saols1n ya sen olmazsan ben hiç bi_i örenemicem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CvL
    CvL's avatar
    Erkek
    Eywallah Hoja

SadeceHost 3 GB Reseller - 30 GB Trafik Aylık 20 YTL [ Almak İsteyen PM Atsın ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hakket hatırlattığın iyi oldu ben hrtml derslerini unutmuştum :D yarın devam edem html bitti php site kurmayı gösterem :D joomladan başlayak :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    zumsuk
    lem zumsuk zumsuk konuşma:) temeli verdik gerisini kendileri geliştirsin herkesin hayal gücü farklıdır. hayal gücü olmasa tasarım olmaz herşeyi devletden beklemeyin ben hiç site tasarım dersi almadan yada böyle bir olanağım olmadan 6 site açabiliyorsam onlarda yapabilir. ha mesela bir siteye bir resim eklemeyi geceleri rüyamda bile görüyodum :D nasıl oluyo diye düşünüyordum ben burda atıyorum title başlık img resim ivs vs vs yazarsam kimse bişey anlamaz onun içün üsteki yazılanlar geçerli :P

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek
    zumsuk;
    abi naptın js ile php'nin ne alakası var :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    lem zumsuk html olsun gözüm kapalı sen bile kodlarım :D

Toplam Hit: 2286 Toplam Mesaj: 7