folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Html Uzantılı Dosyalar Gelir Sistemi Kasar!

Html Uzantılı Dosyalar Gelir Sistemi Kasar!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu geçmişten beri süre gelen bir problemdir, ne sistemle ne de bir bakıma mevcut kurulu işletim sistemi ile alakası var. Muhtemelen bir çoğunuzda da meydana geliyordur ama farkında değilsinizdir. Ben çok sık dosya download ediyorum ve iş bitince hep düzenlerim fakat arasıra uzantısı html yapılmış rar dosyalarını indirdiğimde genelde o klasöre girince sistem her zaman ağırlaşıyor.

Durum şöyle oluyor diyelim flashget dosyaları aldı indirip içeri attı ve şöyle 8-10 part uzantısı html olan dosya indi. Ben o klasöre giriyorum ve uzantıları değiştirirken bile yaklaşık bir 30 saniye bekliyorum, ayrıca çok part olunca durum daha da bir ızdırap oluyor.

Gerçi bu sorunu Internet Download Manager kullanarak da halledebilirim (kendi htmlleri rar'a çeviriyor) ama flashget kullanmada ısrarcıyım.

şimdi soruna dönersek, ne yaparsam bu göt sorun ortada kalkar? hal böyle olunca bazı klasörlere girdikten sonra çıkana kadar şaftım kayıyor. çünkü arkaplanda bazı haltlar dönüyor ve ben çıkmak için yerinde dört dönüyorum ctrl+alt+del bile geç tepki veriyor bundan başka da hiçbir sorun yok.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kardeşim nerelerdesin sen ya.

(ram tak makinaya :) cpu falan yükselt :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Konsol ile "ren *.html *.rar"

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
Toplam Hit: 1233 Toplam Mesaj: 3