folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Htmlarea Lar Firefox 3 Ve İe7 De Gözükmemesi Sorunu

Htmlarea Lar Firefox 3 Ve İe7 De Gözükmemesi Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azrak
    azrak's avatar
    Erkek

Sa. arkadaşlar elimde bi portal var çok güzel kullanıyodum ie7 ve firefox 3 e geçtik hayliyle portalın html area özelliği var bu üst sürümlerde gözükmüyo sorun nedir. bir çok portalın html area sı artık gözükmüyor.

hıım bide portalda kullanılan html areanın elimde güzel çalışan üst sürümüde var ama pek asp bilmediğim için sürümü yükseltemiyorum bunu yapabilicek arkadaşlar varsa mükemmel olur.

http://rapidshare.com/files/144149455/rte_portal.rar.html 300 kb lık bi dosya

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    azrak bunu yazdı:
    -----------------------------

Sa. arkadaşlar elimde bi portal var çok güzel kullanıyodum ie7 ve firefox 3 e geçtik hayliyle portalın html area özelliği var bu üst sürümlerde gözükmüyo sorun nedir. bir çok portalın html area sı artık gözükmüyor.

hıım bide portalda kullanılan html areanın elimde güzel çalışan üst sürümüde var ama pek asp bilmediğim için sürümü yükseltemiyorum bunu yapabilicek arkadaşlar varsa mükemmel olur.

http://rapidshare.com/files/144149455/rte_portal.rar.html 300 kb lık bi dosya

-----------------------------

bendede htmlarea'nın son sürümü vardı ancak yıllar önce geliştirmeyi bırakmış adam.
    FCKeditor yada tinymce'yi tavsiye ederim.operada çalışıyor bu ikiside.ff'yi bilmem

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azrak
    azrak's avatar
    Erkek
    evet html areanın ölümü yakındır yine en iyi fckeditor.
Toplam Hit: 992 Toplam Mesaj: 3