folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Huawei Bootloader Kilidi Açma Kodunu Vermeyi Durduracağını Açıkladı

Huawei Bootloader Kilidi Açma Kodunu Vermeyi Durduracağını Açıkladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefoncu değilim fakat evde P10 var ondan az çok biliyorum. Benim kast ettiğim görsellik. Sen işlevlerden bahsediyorsun. Huawei evet işlevler ekliyor Android'e.

Telefonu PC'ye dönüştürme olayı Huawei'nin değil Microsoft'un olayı. İlk onlar Continumm adında çıkardı fakat tutulmadı. Sonradan Samsung Android'e getirdi fakat Dex diye bir ek aparat lazımdı. Huawei ise 1 dolarlık kablo ile halletti işi. Kaldı ki mantıklı olanı o zaten. Bir aparata 300-400 lira para verilmez.

@Panxer

Samsung'un arayüzünde hala salaklıklar var. S7 Edge vardı cihaz boşta 2.5 GB ram harcıyordu. Evet touchwizz zamanlarındaki gibi aşırı kasmalar yok ama hala sistem kaynaklarını manasızca tüketme var.

@Ekerci

Hocam rom ve root işlerine bulaşan kesim zaten cihazın neden yavaşladığını anlayabilecek kapasitedir diye düşünüyorum. Huawei desin ki biz Apple gibi cihaza desteği kesince çöp olsun müşteri yeni cihaz almak zorunda kalsın istiyoruz desin canımı yesin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Huawei gt3 cihazım 5.ay dolarken 2 güncelleme aldı ve güncellemer sonrası iyice yavaşladı  Telefonda 5tane app yar yok  Bellek dolu uyarısı veriyor. Harici SD taktım, SD ye uygulamaları taşıyamıyorum :) benim sorunumu çözecek delikanlı aranıyor :) 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Huawei gt3 cihazım 5.ay dolarken 2 güncelleme aldı ve güncellemer sonrası iyice yavaşladı  Telefonda 5tane app yar yok  Bellek dolu uyarısı veriyor. Harici SD taktım, SD ye uygulamaları taşıyamıyorum :) benim sorunumu çözecek delikanlı aranıyor :) 

senin sorunun 16gb hafızaya sahip telefon almak hocam.

bisiklete bütçe ayırıyorsun ama telefon a pintilik ediyorsun :) 

depolamadan eğer kullandığın uygulamalar doldurmuyorsa hafızayı virüs bulaşmış olabilir , sıfırlaman tavsiye edilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

La telefonla yaptığım birşey yok :) aynı uygulamaları kullanıyorum hep. Yağ gibi akan telefon sıçışlarda  Sıfırlamama rağmen aynı.. Güncellemeleri geri alma şansım var mı   

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Root + Link2SD isimli uygulama işini görecektir hocam. Uygulamaların az olması önemli değil zamanla önbellek şişiyor telefonlarda.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

koskoca compu tutup 2 gbramli telmi alıyo :D

anneme aldım p9litemini oda internet vs kullanmıyor

mate20 alalım sana :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

@mkyb evet root atan biliyor ama o telefonu bi başkası görünce aa burası calısmıo aa yavas fln diyecektir. root attım desen o ney diyecek. bu riske girmemek için root u kaldırıyorlar. yani bana büyük abilerden gelen sey buydu

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 2247 Toplam Mesaj: 18
huawei huapple