Huawei İdeos X5 - Rom ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

9.7 galnet kullanıyorum. Ufak tefek resetleme dışında orjinal romdan kat kat performanslı bir rom.  İşlemciyi çok kısa bi işlemle arayüz üzerinden

1.8 ghz'e kadar yükseltebiliyorsun. Ben su anda 1.2'de kullanıyorum. Bildirim ledinin ışık renginden tut donanım tuşlarının ne yapacağına kadar sen 

karar veriyorsun. 2.3.5 romlarda sıkıntı oldugundan ne elıte denedım nede dzo ıcs. Su anda gerek gormuyorum o romları kurmaya. Ama ics'yi

deneyeceğim uygun bir zamanda. Rom yuklerken imei sorununa değinmişsin fakat onun çözümü çok basit. 5irom diye bır program var. Bu programı 

telefonuna kuruyorsun. Yedeklıyorsun tum sorun ortadan kalkıyor. Imeı sılınse bıle o program sayesınde gerı yukleyebılıyorsun. 

Sadece soledıgım romu yuklesen ve hıcbır ozel ayar yapmasan dahi kafayı yıceksın ben 2 sene nasıl olurda orjınal rom kullanırım diye :)

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Evet beyler karar verdim akşama ilk siftahımı atıyorum telefona gaza geldim :D

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

hocam burakbet dosya vs upload edip adım adım nasıl yapılacağını anlatıcak istersen onu bekle bi :) akşam beraber yaparız

emreslmn hocam bahsettiğin rom u bulamadım nereden bulacağız sende varsa upload edermisin

Twitter tarafından 01/Eki/12 14:27 tarihinde düzenlenmiştir

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Bekliyelim bakalım :)

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

burakbet uzmanıdır bu işin sağolsun bana telefonda destek sağladı aradık görüştük sorunumu çözdü şimdi yine dokunmatik sorunum var bildirim ekranı dokunmatiği çalışmıyor yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum bakalım detaylı kurulum gelsin değiştirelim.

Orman Mühendisi //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

buyrun hocam http://www.tahribat.com/Forum-Huawei-Ideos-X5-U8800-Hakkinda-165871/

burakbet tarafından 01/Eki/12 18:18 tarihinde düzenlenmiştir

la?
Toplam Hit: 2390 Toplam Mesaj: 17