Huawei Mate 10 Pro & Galaxy Note 8

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Kalemi hayatina entegre edersen kesinlikle note al. Yok keyfi kullanir gecerim dersen ozaman kesin note alma. Ben note 2 den beri kullaniyorum, okdukca isime yariyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    enicma bunu yazdı

Kardes note 8 almada ne alirsan al  suan note8 den yaziyorum aldigim ilk haftasi arkacami kirildi  1 ay sonrada on cam cizildi sebebi ise elde cepte durmamasi kayip dusmesi  

Telefonun performansini soruyorsan 10 uzerinden 7 alir 2 puanda android olmasi 1 puan arka yuzeyin cam olmasindan kestim   kamera ram islemci telefun isisi ekran cozunurlu  v.b cok guzel  ancak ne olursa olsun  elde tutulmayan bir telefon yapmislar

Not: kilif kullansaydin diyen kardes olursa ben telefona okadar para verip kilifli kullanmayi tercih etmiyorum madem kilifla kullanacam fabrika cikisinda kilifli yapsalardi

Kılıflı kullansaydın demeyeceğimde hocam keşke almadan önce bir baksaydın :) neredeyse her yerde note 8 in demosu var. Bir tutup bakıp alsaydın keşke o kadar para vermeden önce. Bu arada bende note 8 kullanıcısıyım. Bende kılıfsız kullanıyorum ama benim böyle sorunum hiç olmadı. Nisandan beri kullanıyorum. Ben note 8 i öneririm @mkyb nin saydığı sebeplere aynen katılıyorum

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Bu konuyu açtığımda ikisinide almayıp İphone X almıştım baya oldu kullanıyorum :)

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 3493 Toplam Mesaj: 24
tavsiye