Huawei Mate 9 Vs Mate 10 Lite

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bizim emektar bugun yarın çöker :) zaten telefoncu diye kasaba götürdüm sikti attı teli

yine huawei bakıyorum mate 10 gelmeyecekmiş pro ve lite gelecekmiş lite zaten geldi proda pahalı olacak diyorlar mate 9 ile 10 lite karşılaştırınca kamera olarak 10 baka dövüyor 10 da 4 kamera var

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/63685-90823/huawei-mate-9_huawei-mate-10-lite/ 

siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

p10 plus 128gb 

PanxeR tarafından 28/Kas/17 15:16 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

eski model dolu araba ile yeni model boş araba gibi oldu soru :)

ben mate9 derim. işlemci vs. daha iyi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Yani alınacaksa tabii ki Mate 9.

Ama pil süresi sıkıntılı sanırım. 82 Saat almış. GsmArena Linki

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mate 10 Pro'nun TR satış fiyatı 4.400 TL. Huawei o paraya satamaz. Operatörler ve Mediamarkt, Teknosa ve  Vatan bilgisayar satacakmış sadece.

Mate 10 Lite ise maksimum ederi 2.000 lira. Daha fazlası etmez.

mkyb tarafından 28/Kas/17 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Geçen günlerde @mkyb paylaşmıştı galaxy s7 1800 civarında bir fiyata satılıyordu hepsiburada da. O kampanya devam ediyorsa alınabilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

bizim emektar bugun yarın çöker :) zaten telefoncu diye kasaba götürdüm sikti attı teli

yine huawei bakıyorum mate 10 gelmeyecekmiş pro ve lite gelecekmiş lite zaten geldi proda pahalı olacak diyorlar mate 9 ile 10 lite karşılaştırınca kamera olarak 10 baka dövüyor 10 da 4 kamera var

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/63685-90823/huawei-mate-9_huawei-mate-10-lite/ 

gürcistandan mate10 pro aldırabilirim sana hocam. kayıt işine karışmam 3500tl 128gb çift hatlı model. (fiyatı yanlış yazmışım :)

ürün bu

akrepkral53 tarafından 30/Kas/17 15:20 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

gürcistandan mate10 pro aldırabilirim sana hocam. kayıt işine karışmam 3500tl 128gb çift hatlı model. (fiyatı yanlış yazmışım :)

ürün bu

eyv ama kayıt işi olmasa çinden alırım ben zati

4k lık p10 pro .inde 2 k

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1546 Toplam Mesaj: 8
huawei mate10 huawei mate 9