Huawei Matebook D15

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Gençler Huawei matebook d15 kullanan var mı?

Bu fiyata alternatif daha iyi bir bilgisayar alınabilir mi? Bu aralar niyetim var. Oyun oynayan biri değilim. Oynarsam da geforce now founder hesabım var oradan oynuyorum.

Yaptığım işler arasında Web - mobil yazılım - ufak çaplı render gerektiren işler var. 

Ne dersiniz? Alınır mı? 

Türkiye fiyatı 4500 + 100 TL indirim kuponu artı hediye ile Huawei resmi sitesinden satın alabiliyorum. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

aletin ram upgrade ediliyor mu ? 8gb de takili kalacaksan alma bence. 8gb yetmiyor artik.  ya da direkt 16ligini al, 

fiyata gore cok guzel aletmis bu arada,

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Aynı işlemciyi kullanan asus vivobook var ama kasası plastik, ekran ıps değil, ssd sata3 hızında, batarya performansıda huawei kadar değil.

Huaweı güzel alet alınabilir.Ram konusunda 2gb ekran kartı kullancak geriye 6gb ddr4 ram kalıyor.Ram ekleniyor ama kasayı açınca garanti dışı kalıyor diye yazmışlar direk 16gb versiyonuna bakabilirsin.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam multimedya bilgisayarı. İşlemcisi daha hızlı almanı tavsiye ederim. Ekran kartı çok önemli değil aslında senin için. Her ne kadar render da gerekecek olsa da ram le çözebilirsin bunu. Zaten satılan sıfır laptoplarda genelde üst nesil ekran kartları var. 

işlemci olarak 8500; 8 (kaçıncı nesi olduğu) - 500 (mimari modeli). 200 300 serileri multimedya işlerini görür. Benim tavsiyem 500 üstü olur. 

Edit: nesile çok takılma hocam 6. nesil 700 üstüleri sıfıra bulabilirsen gayet ucuza satıyorlar. Eski ürünler diye. mobil yazılımda ram çok ihtiyacın olacak. Zaten müritler açıklamışlar.

https://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmark-List.2436.0.html

banneduser tarafından 13/Nis/20 08:54 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Eyvallah gençler. 

Ram gerekirse yetkili servis ile yükselttiririm diye düşünüyorum. Ama kullanan varsa onların yorumları da önemli. Malzeme kalitesi VS. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Vivabooklar fan sesi çok diye duydum bir bak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Eyvallah gençler. 

Ram gerekirse yetkili servis ile yükselttiririm diye düşünüyorum. Ama kullanan varsa onların yorumları da önemli. Malzeme kalitesi VS. 

Bende düşünüyorum. 

Kullanan gören yokmu?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

ben aldım 5 gün önce, dh de indirimle 4150 tl ye earbuds 3 ile beraber geldi. 8 gb ekran kartı paylaşımlı olduğu için 7 gb görmekte ve vega 8 ekran kartı 1 gb olduğu için gaming pc diyemeceğim fakat bilgisayarın dizaynı, huawei telefondaki artıları ve hafifliğine bu cihaz beni gayet memnun kıldı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bu pcde çizim yapılırmı corel ai ps felan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    myblackworldweb bunu yazdı

Eyvallah gençler. 

Ram yükseltilmiyor lehim li :)), notebookcheckin reviewa bak

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1038 Toplam Mesaj: 10
huawei d15