HUAWEI P8 Lite 16GB Black [Tavsiye]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Bu telefonu tavsiye eder misiniz? Huawei için pek fikrim yok, bir arkadaşım çok övüyordu sadece.. Şimdi indirimde bu telefon 600 tl civarı.. Hediye olarak alayım diyorum.. Kaliteli bir telefon mudur? Web sitelerinde aradım da bir fiyat bilgisi bulamadım bunla ilgili. Özellikleri sanırım anlaşılıyor.. ama lite dediği için farkı çözemedim..

HUAWEI P8 Lite 16GB Black *toppreise* 

• Quadband, EDGE, HSDPA, LTE, GPS, WiFi
    • 13MP Kamera mit LED-Blitz
    • 5' IPS LCD-Display
    • Betriebssystem Android 5.0 & EMUI 3.1
    • HiSilicon Kirin 930, 1.2 GHz Octa-Core
    • 2GB RAM
    • Standby bis 480h
    • Sprechzeit 830min
    • 16GB Speicher, erweiterbar bis 128GB
    • NFC, Bluetooth 4.1, WiFi, GPS, microSD
    • 8MP Frontkamera mit Blitz
    • Wasserzeichen, Perfect-Selfie, Groufie
    • Wecker, FM Radio
    • Sim-Karte: Dual-SIM (1x Nano-SIM 1x Micro-SIM)
    • Masse 144.9x71.8x6.4mm, Gewicht 144g

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=fJp00EznBis

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bu adamın normal konuşması mı bu nedir anlamadım yarısına geldim kapattım videoyu.. hayattan bezmiş gibi anlatıyor, bir şikayet hali var üstünde.. içimde zerre kadar heves bırakmadı bu telefon için

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Almanca :

https://www.youtube.com/watch?v=TywjquUPiWQ

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sağolasın hocam videolar için :) donanım olarak aslında fena değiller yani beğendim ama biraz iphone 5c gibi olmuş eğer p8 ile karşılaştırılınca.. 

tavsiye ettiğin bir model var mı bu fiyat aralığında? Çok özelliği olmasına gerek yok aslında şarjının biraz uzun süre gitmesi iyi olur.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

P7 modelini kullandım tam bir bayan telefonuydu ve EmotionUi çok hoş bi arayüzdü güzel telefondu p7 ama p8 için aynı şeyi söyliyemiycem çok plastik duruyor yani böyle canlı metalimsi renklerde değilde pastel renklerde daha çok hani discovery 2 gibi diyim . Şarj konusunda p7 iyiydi li-poly kullanmasından dolayı olabilir ona dikkat et hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şarj istiyorsan Lenovo P70 incele derim hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sağolun  yorumlar ve tavsiyeler için, biraz daha araştırayım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

Normal P8 çok güzel hocam , lite versiyonu baya kısmışlar Ram ve işlemciden. 

Sana aynı paralara ( belki biraz daha fazla) ,

-şu anda fiyat performans oranı en yukarıda olan Xiaomi redmi note 2 yi öneririm. TR ye getirenler vardır . (çinden alamam diyorsan yurt dışında bir akraban yoksa, çünkü trye gönderim yapmıyolar siteler. )

- meizu note2 ( tr dede kolayca bulabilirsin , kamera olarak huaweiden çok daha verimli , neredeyse tüm modelleri.

Toplam Hit: 1042 Toplam Mesaj: 9
huawei telefon tavsiye