folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Huawei Telefonlarda Arama Ses Kaydetme Özelliği Kazandırma

Huawei Telefonlarda Arama Ses Kaydetme Özelliği Kazandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

xiaomi note 8 için default varmı  yoksa acr devammı acr de  karşı tarafın ses kaydetmiyo sadece benimki çıkıyo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

xiaomi note 8 için default varmı  yoksa acr devammı acr de  karşı tarafın ses kaydetmiyo sadece benimki çıkıyo

+1 ben de note 8 e geçtim ama Türkiyedeki cihazlarda kayıt özeliği yok ufaktan baktığımda global mi eu rom mu ne atmak gerekiyor deniliyor... 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

+1 ben de note 8 e geçtim ama Türkiyedeki cihazlarda kayıt özeliği yok ufaktan baktığımda global mi eu rom mu ne atmak gerekiyor deniliyor... 

rom atma şeyini sevmiyorum yaaa sonra güncelleme vb.. almıyor cihaz diye biliyorum 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

rom atma şeyini sevmiyorum yaaa sonra güncelleme vb.. almıyor cihaz diye biliyorum 

Alıyor da o roma neler gömüyorlar allah bilir bankacılık vs uygulamaları kullanmayan keyfe keder kullanan adam atar anca gerisi sıkıntı

next next next install
Toplam Hit: 1751 Toplam Mesaj: 15
huawei